Continuum Rachel Nichols v novém krváku jménem "Raze"

Rachel Nichols v novém krváku jménem "Raze"

Rachel Nichols v novém krváku jménem "Raze"

Bojuj nebo zemři – tak tvůrci popisují nový filmový projekt s hlavními hrdinkami Rachel Nichols a Zoe Bell. Intenzivní akční horor Raze vypráví moderní příběh, kde 50 žen je odsouzených navzájem se zabít, s cílem ochránit své blízké. Když se Jamie (Rachel Nichols) probudí poté, co byla unesena, ocitá se v betonovém bunkru. Zjišťuje, že musí bojovat na život a na smrt s kolegyní Sabrinou (Zoe Bell), kterou také unesli. Chcete se o filmu dozvědět víc? Jak ho komentuje samotná Rachel? Více uvnitř článku.


1 0
4.1.2014

Během nedávného exkluzivního rozhovoru s Collider, herečka Rachel Nichols mluvila o tom, jak se zapletla s tímto projektem, a co všechno to obnášelo.

Jak jste se dostala k tomuto projektu?


Ředitel, Josh Waller, je můj velmi, velmi drahý přítel. Potkala jsem ho už před lety, na valné hromadě, a prostě jsme se stali dobrými přáteli. A nedávno se zmínil o tomhle projektu. Původně to měla být webová série, ale nakonec to přerostlo v celovečerní film.

Než jste se dostala na scénu, byla jste nervózní, že s Zoe Bell budete natáčet nebezpečné souboje?

Zoe Bell a já jsme už v minulosti spolu rvačku natáčeli pro Alias, takže ne.. Když jsem dělala svou první bojovou scénu, byli jsme na ropné plošině, v Santa Barbaře. Co mnoho lidí neví, je, že když herec bojuje s dalším hercem v nebezpečných situacích, obvykle se používají doubleři (kaskadéři). Já jsem bojovala s Amy Acker, která hrála Zoe Bell. S Amy se nám stala taková příhoda… měla jsem na sobě podpatky a stála na ropné plošině, pro mě to bylo velmi náročné. Měla jsem uhnut ráně, ale udělala jsem to příliš brzy a Amy mi vrazila jednu do obličeje. Nebyla to její chyba, vůbec. Byla to moje vina. Byla jsem ten, kdo to zpackal. Když na to tak vzpomínáme, společně se tomu smějeme.

Nelituje toho, že jste šla do tohoto „násilného“ projektu?

Věřím Joshovi, a věřím Zoe. Věděla jsem, že to bude brutální a agresivní. Odehrála jsem si v bojích svůj spravedlivý podíl. Víte, během natáčení náročného filmového projektu jsi vlastně uvědomíte meze toho, co si můžete a nemůžete dovolit. Teď můžu říct, že jsem prošla kompletní kurzem zkušeností s bojovými scénami.

Je to druh filmu, kde jsou ženy superbojovnice a mužští diváci jen obdivuhodně zírají?

Ano, přesně tak! Věřím, že Josh splašil ten nejlepší produkt. Nechci se strachovat nad tím, co jsme udělali a neudělali dobře, a že by to mohl být debakl. Myslím, že to dopadlo fantasticky. Opravdu. Pokud to není váš typ filmu, nedívejte se na něho. To je v pořádku.

Mrkněte taky na trailer k filmu, vypadá to fakt drsně ;)

Těšíte se na tento akční film s Rachel? Nebo není váš šálek kávy? Raze bude mít premiéru 10. ledna 2014.

  • raze-poster-88c4c192253d63435aa786bd84c63fc0.jpg
  • raze-zoe-bell-1747db2b6a494adf1b4e9dcb98f77c42.jpg
  • raze-rachel-nichols-zoe-bell-5a40eb65ca04594120537ec15e14818d.jpg
  • raze-rachel-nichols-ba5a26739d3207ae5621297120d13941.jpg

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S04E06: Final Hour

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Verze:

  • HDTV.x264-KILLERS

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi.

Reklama

Jak funguje cestování časem?

3 teorie cestování časem

3 teorie cestování časem

Zajímalo vás někdy, jak probíhá cestování časem? Ve filmech a knihách existuje mnoho teorií o cestování v čase. My se vám pokusíme objasnit princip „tří základních“.

Nejoblíbenější postavy