Continuum Rozhovor: Simon Barry o finále třetí série

Rozhovor: Simon Barry o finále třetí série

Rozhovor: Simon Barry o finále třetí série

Tvůrce seriálu, Simon Barry, rozebírá s TV Guide Canada finále třetí sérii. Jak vidí epizodu Last Minute on sám? Zmiňuje se i o 4. sérii a zanechává zprávu pro fanoušky.


2 0
3.7.2014

TV Guide Canada: Pojďme si promluvit o scéně, kde se Kiera líbá s Bradem. Nebylo to poněkud urychléné? Někteří by mohli zastávat názor, že Kiera zradila svého manžela Grega a syna Sama.

Simon Barry: Jo. Myslím, že v určitém okamžiku jsme učinili rozhodnutí, které zavrhlo myšlenku, že by se v této sérii Kiera vrátila domů. Že ochrana světa, ze kterého ona pochází, je špatný plán. Kiera si rozmyslela, co je správná budoucnost. Ten polibek, myslím, svědčí i jejím rozhodnutí – přijat život v současné době. S Bradem mají velmi podobnou zkušenost, proto k sobě mají tak blízko.


Ve finále byla spousta zábavných scén. Nejvíce povedená byla ta, kde Garza, Travis a Kiera jdou kupředu Pironu, zpomaleným pohybem a připraveni na boj.

Ano! Tohle byla užásná scéna. Will Waring, který to režíroval, udělal skvělou práci. Byl to můj nápad, chtěl jsem, aby si v ten moment diváci uvědomili, že přichází velká věc. Doufám, že se mi to povedlo.

Boj mezi dvěma Alecky byl hodně působivý. Muselo to být těžké natáčet. Jak jste si s tím poradili?

Celá tahle sekvence s Alecem na Alecovi, byla z pohledu režie úžasná. Byla to pro Willa Waringa výzva. Opravdu musel dělat každý záběr ve specifických podmínkách. Protože to nebyl typický boj, kde si můžete seřadit herce a točit z různých úhlů. My jsme měli jednoho herce, který hraje obě strany boje. Musel se vypracovat konkrétní plán a navíc se to všechno dělalo na střeše 35. patra budovy. A to dělalo celou scénu ještě náročnější.

Velkým odhalením epizody bylo, když Cestovatel řekl „Už to začalo“ a Kiera s Bradem si uvědomili, že to co udělali mělo vliv na časovou linii. A největší šok – příchod vojáků z roku 2039.

Hlavní myšlenkou bylo zjištění výsledku toho co udělali, zda uspěli či ne. Bradova budoucnost je stále neporušená, jinak by se tito lidé nikdy nevrátili. Chtěli jsme, aby tam bylo cítít kousek naděje na úšpěch.

Kellog nám ukázal svou sílu, sesadil Aleca z jeho pozice, což svědčí o jeho osudu, který známe z roku 2039.

Jo, skutečnost že se vojáci vrátili, otevírá nové možnosti. Viděli jsme Kelloga jako mocného muže. Jeho kontrola bude do budoucnosti důležitá.

Má vedení uveden údaj o oznámení 4. série?

Řekli mi, že to bude co nejdříve. Pravděpodobně se to dozvíme v červenci.

Jaká je vaše zpráva pro fanoušky, kteří hlasitě řvou na Twitteru se zprávami s tagy #RenewContinuum (#ObnovteConti­nuum)?

Já jejich úsilí a touhu velmi oceňuji. Nemůžu nic jiného něž podpořit 4. sérii! Čím více fanoušků podporuje 4. sérii, tím více se bude Showcase zajímat a možná upraví svá rozhodnutí. Máme velkou fanouškovskou základnu, a já si jich opravdu cením.

Co si myslíte vy, získá Continuum čtvrtou sérii?

Diskuze /2

Papy

Věřím, že ANO :)

3.7.2014 | 18:45:13
Gali

Pokud ne jdu se oběsit :D

3.7.2014 | 19:33:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S04E06: Final Hour

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Verze:

  • HDTV.x264-KILLERS

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi.

Reklama

Jak funguje cestování časem?

3 teorie cestování časem

3 teorie cestování časem

Zajímalo vás někdy, jak probíhá cestování časem? Ve filmech a knihách existuje mnoho teorií o cestování v čase. My se vám pokusíme objasnit princip „tří základních“.

Nejoblíbenější postavy