Conviction (Právem odsouzeni)
77/100 - 20×

Conviction(Právem odsouzeni)

Geniální, mladá advokátka Hayes/Carter Morrison, která je zároveň dcerou bývalého amerického prezidenta, je vydírána, aby vedla novou losangeleskou Conviction Integrity Unit. Ona a její tým vyšetřují případy lidí, kteří byli neprávem odsouzeni.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
žánr
Drama, Krimi

S01E12: Enemy Combatant

S01E12: Enemy Combatant

Bývalý prezident Morrison platí Hayesovi neočekávanou návštěvu a lobuje za ní (a CIU), aby se zabýval případem Omar Abbase, muslimsko-amerického občana, který byl roky bez soudu ve vojenském zařízení za údajné plánování chemického útoku na Manhattan.

cz sk
15.1.2017
43 minut

Začít s federální válkou proti teroru je však problém, a Hayes a CIU se ocitají v boji s úřady při hledání pravdy. Mezitím, jak se Hayes a Wallace stávají pohodlnějšími v jejich vztahu, její otec klade otázky ohledně dlouhodobé životaschopnos­ti páru.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Drahu68

Už vím, co mi na tom seriálu vadí – sluníčko jako hlavní motiv … jsem ráda, že to skončilo … téma: jak jsou ti druzí v bílé společnosti utiskovaní… I ve zprávách je to děs…proč koukat na seriál

10.3.2017 | 21:27:54

Filtr seriálů
Reklama