Cosmos: A Spacetime Odyssey (Kosmos - časoprostorová odysea)
100/100 - 17×

Cosmos: A Spacetime Odyssey(Kosmos - časoprostorová odysea)

Americký astrofyzik a jeden z předních světových popularizátorů vědy Neil deGrasse Tyson odkrývá krásy a záhady našeho vesmíru v novém dokumentárním seriálu Kosmos – časoprostorová odysea z produkce stanic FOX a National Geographic Channel.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
1 sezóna | FOX | 43 minut


Neil deGrasse Tyson dostane vlastní noční talkshow

Neil deGrasse Tyson dostane vlastní noční talkshow

Nové řady seriálového Cosmosu se asi jen tak nedočkáme – minimálně ne na dalších třicet let, kdy by seriál mohl být opět aktualizován pro novou generaci. Alespoň uvaděče Kosmu si však nyní budeme moct zjevně užít v jeho vlastní noční talkshow.


3 0
10.1.2015

Pokud jste fanoušky amerického astrofyzika Neila deGrasse Tysona, možná znáte jeho rádiový podcast StarTalk, ve kterém se každý týden zabývá nejrůznějšími vědeckými tématy a s pomocí svých hostů (zpravidla amerických komiků) zodpovídá nejrůznější dotazy svých posluchačů.

A právě identitu rádiového StarTalku převezme i nová stejnojmenná noční show na stanici National Geographic, která bude natáčená před živým publikem v prostředí newyorského Haydenova planetária, jehož je Tyson ředitelem. Stanice National Geographic se do tohoto projektu pustila se značným entuziasmem a nechala se slyšet, že v tomto experimentu kloubícím poznávací témata s nočními zábavnými pořady nevidí moc velký risk, neboť Tysonova popularita se osvědčila jak v seriálovém Kosmu, tak i v rádiovém StarTalku.


Podobně jako v oné rádiové verzi, i audiovizuální StarTalk bude jistě obsahovat mnoho zajímavých hostů – například Tysonův parťák, vědátor Bill Nye, tu chybět určitě nebude. StarTalk by měl na National Geographic odstartovat v průběhu tohoto jara.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama