Counterpart (Dva světy)
90/100 - 32×

Counterpart(Dva světy)

J.K. Simmons představuje ve špionážním thrilleru Howarda Silka, úředníka berlínské agentury spadající pod Spojené národy. Jeho svět je otřesen poté, co zjistí, že existuje alternativní dimenze. Je vržen do nebezpečného světa špionáže, kde jde o život.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Starz | 50 minut
žánr
Drama, Sci-fi, Thriller
hrají
J.K. Simmons (Howard Silk), Olivia Williams (Emily Burton Silk), Harry Lloyd (Peter Quayle), Ulrich Thomsen (Aldrich), Sara Serraiocco (Baldwin), Nicholas Pinnock (Ian Shaw), Nazanin Boniadi (Clare Quayle), J.K. Simmons (Howard Silk), Olivia Williams (Emily Silk)

S02E09: You to You

S02E09: You to You

Peter a Claire se snaží zabránit Miřině skupině, aby rozšířila virus. Druhý Howard má plán a chce do něj zapojit Baldwin. Náš Howard a druhá Emily se vydávají do rukou Iana a doufají v jeho pomoc. Mira má ale své plány.

cz sk
10.2.2019
207 000
50 minut

Režie: Charlotte Brändström
Scénář: Gianna SobolHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

To že Mira a spol vycházeli z Emiliny zprávy, to mě teda dostalo. Ve vedení museli být kreténi, že se jim to dostalo do ruky.

11.3.2019 | 21:31:25
Jiri007

Dobrý díl, stetkaní Emily a jejího protějšku bylo fakt dobrý, a Howard z navratu byl zklesly a řikal jsem si jestli uděla krok a rozlouči se s Emily polibkem, a Mira je chtěla zabit už od začatku nic jineho nešlo od ni čekat.

redaktor
11.3.2019 | 9:59:18
WILLIAM_MOINSPIELD

Vedení má dlouhé vedení… :D

12.2.2019 | 5:44:58
captain

Setkání Emily a dablu tváří v tvář, mazec. Opět podotýkám, že fyzikální zákony by měly platit obecně, takže kde máme ten „entropický kaskádový efekt“?! Když se setkají stejné osoby ze dvou světů, ze dvou realit?! (Jasně, Carterová říkala, že to může trvat léta, ale netrvá, žejo…). Laskavý Howard může konečně domů. To bylo teda dobrodružství. Agent Howard bere věci do vlastních rukou, spojí se s Nadiou, podivné spojenectví, co z toho bude?! Shadow a Peter proti Spencerovi aspol. Jak tohle může dopadnout… Schůzka na nejvyšší úrovni se zrovna nepovede dle plánu vedení, nojo, Iam Shaw to podělal, byl vydíratelný, bohužel, a Mira vítězí. A to zdaleka ještě není konec. Finále bude zřejmě ve velkém stylu.

11.2.2019 | 13:03:58

Stav překladu

Epizoda S02E10: Better Angels

cz100%
DOKONČENO

Titulky budou k dispozici na Titulky.com

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Máte na to pracovat pro Agenturu?

Staňte se pracovníkem Agentury

Staňte se pracovníkem Agentury

Stanice Starz si na speciálním webu k seriálu připravila test, díky němuž se můžete stát pracovníky Agentury a postupně projít všemi odděleními. Dejte nám v komentářích vědět, kam až jste se dostali.

Dva světy

Dva světy

Nejoblíbenější postavy

Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama