USA | 2018 | Ukončeno
2 sezóny |
Starz
| 50 minut
J.K. Simmons představuje ve špionážním thrilleru Howarda Silka, úředníka berlínské agentury spadající pod Spojené národy. Jeho svět je otřesen poté, co zjistí, že existuje alternativní dimenze. Je vržen do nebezpečného světa špionáže, kde jde o život.
Obsazení:J.K. Simmons (Howard Silk), Olivia Williams (Emily Burton Silk), Harry Lloyd (Peter Quayle), Ulrich Thomsen (Aldrich), Sara Serraiocco (Baldwin), Nicholas Pinnock (Ian Shaw), Nazanin Boniadi (Clare Quayle), J.K. Simmons (Howard Silk), Olivia Williams (Emily Silk)
(více)Do obou světů seriálu Counterpart zavítáme již letos, konkrétně 9. prosince. V upoutávce nám Howardové i Emily ukazují, že ve druhé řadě opět půjde o hru na kočku a na myš a boj o život.
Plakát si můžete prohlédnout ve větším rozlišení v galerii. Foto: Starz
Stanice Starz si na speciálním webu k seriálu připravila test, díky němuž se můžete stát pracovníky Agentury a postupně projít všemi odděleními. Dejte nám v komentářích vědět, kam až jste se dostali.
Diskuze /1
Lex Luthor
Super nemůžu se dočkat