Counterpart (Dva světy) Zpátky v současnosti

Zpátky v současnosti

Zpátky v současnosti

Po flashbackové epizodě, v níž jsme se dozvěděli, jak vlastně k celé události s propojením dvou světů došlo, nás čeká další drama a druhého Howarda s Peterem pak pořádně horké chvilky. Náš Howard se spolu s druhou Emily ponoří do získaných informací a budou se snažit tomu celému přijít na kloub.

5 1
27.1.2019

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

fridaemon

Zarazilo mě, že v druhém světě už Emily používá normálně mobilní telefon. Není to trošku blbost, když u nich tahle technologie nefunguje?

#2 mmmm
7.2.2019 | 11:03:17
mmmm

#1 fridaemon: GSM se začalo komerčně využívat v roce 1991. Virus Mnichov přešel v pandemii v alternativním světě až v roce 1996. V alter­nativní realitě tudíž mobilní telefony mají, ne že ne. Ale nemají tuto technologii tak vyspělou. Jsou tam cca o 6–8 let v této technologii zpět. Částečně je to způsobeno tím, že priority výzkumu obecně byly jinde (potlačení pandemie, lékařský výzkum), částečně patrně tím, že v alternativním světě nedošlo k oživení firmy Apple (Steve Jobs se stal patrně obětí pandemie), tudíž se neobjevil ani první iPhone, který stojí defacto za boomem smartphonů. Nebyl tam tedy odstartován vůbec trend netlačítkových telefonů.

9.2.2019 | 14:34:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E10: Better Angels

cz100%
DOKONČENO

Titulky budou k dispozici na Titulky.com

Reklama

Máte na to pracovat pro Agenturu?

Staňte se pracovníkem Agentury

Staňte se pracovníkem Agentury

Stanice Starz si na speciálním webu k seriálu připravila test, díky němuž se můžete stát pracovníky Agentury a postupně projít všemi odděleními. Dejte nám v komentářích vědět, kam až jste se dostali.

Dva světy

Dva světy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodná fotografie

Náhodná fotografie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás