The Crazy Ones Seriál The Crazy Ones začíná již v pátek. A na co se můžete těšit?

Seriál The Crazy Ones začíná již v pátek. A na co se můžete těšit?

Seriál The Crazy Ones začíná již v pátek. A na co se můžete těšit?

Již tento pátek se na obrazovkách stanice CBS poprvé objeví nový sitcom s Robinem Williamsem, který vypadá docela slibně.

O co se bude jednat? Přečtete si náš článek a uvidíte.


1 0
25.9.2013

V prvním díle, která není nazvaný zrovna originálně, jmenuje se Pilot, budeme svědky toho, jak Simon (Robin Williams) musí vytáhnout všechny své trumfy a přesvědčit vítězku Grammy Kelly Clarkson, aby nahrála novou reklamní znělku pro jejich největšího klienta, McDonalds.

Držitel Oskara Robin Williams se vratí na televizní obrazovky v seriálu The Crazy Ones, v komedii o životě jednoho reklamního génia, jehož neortodoxní metody a nepředvídatelné chování způsobí, že by dostal padáka… kdyby tam tomu nešéfoval.


Simon Roberts (Robin Williams) je šéfem mocné reklamní agentury s největšími klienty a největšími značkami na světě, ale mnohem důležitější je pro něj mít svou dceru Sydney (Sarah Michelle Gellar) po svém boku. Jako jeho partnerka je Sydney pravým opakem svého otce – soustředěná, organizovaná a dychtící udělat si v branži jméno. Ale také příliš zaněprázdněná tím, že musí svému otci dělat rodiče, což by nelibě nesla, kdyby nebyl tak výborný v tom, co dělá.

Ve firmě s nimi spolupracují brilantní a talentovaný Zach (James Wolk), umělecký ředitel Andrew (Hamish Linklater), který pracuje stejně tvrdě, jako jeho krásná a zdánlivě chytrá asistentka Lauren (Amanda Setton). Se svým týmem a svou dcerou Simon září v reklamním světě a vypadá to, že lidé to, co tihle šílenci prodávají, kupují.

Čekali jsme na to dlouho, ale The Crazy Ones konečně začíná.

Těšíte se? Dáte téhle novince šanci?

Diskuze /2

Monrougemerise

Určitě si ho nenechám ujít. Budete dělat titulky?

#2 Milenka
26.9.2013 | 10:46:30
Milenka

#1 Monrougemerise: Pokud se nestane něco hodně nečekaného, tak budeme.

webmaster
26.9.2013 | 17:05:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Vtipné momenty

Vtipné momenty

Reklama

Nejoblíbenější postavy