Crisis in Six Scenes
70/100 - 6×

Crisis in Six Scenes

Komedie Woodyho Allena se odehrává v bouřlivých šedesátých letech. Rodinu ze střední třídy navštíví host, který jejich domovy obrátí vzhůru nohama.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Amazon | 30 minut
žánr
Komedie

Vychází biografie Woodyho Allena

Vychází biografie Woodyho Allena

U příležitosti osmdesátých narozenin Woodyho Allena vychází jeho biografie, kterou napsal David Evanier. Ta nese prostý název Woody a u nás ji vydává nakladatelství Omega. S blížící se premiérou seriálu Crisis in Six Scenes si tak můžete doplnit informace o jeho tvůrci.

3 0
18.9.2016

Režisér, scenárista a spisovatel Woody Allen, držitel Oscara za filmy Annie Hall, Hana a její sestry a Půlnoc v Paříži, oslavil 1. prosince loňského roku osmdesáté narozeniny. Právě při této příležitosti vyšla biografická kniha Woody autora řady bestsellerů Davida Evaniera, kterou vydává nakladatelství Omega. Evanier v ní rozebírá Allenovy nejdůležitější filmy, ale prostor dostane i jeho osobní život, ve kterém není nouze ani o skandály.

Foto: Nakladatelství Omega


Oficiální text vydavatele:

Většina fanoušků si Allena spojuje s jeho milovaným Manhattanem, který mu byl domovem a inspirací skoro celý život. Je o něm ovšem také známo, že miluje hru na klarinet a pravidelně se svou kapelou koncertuje, i že nerad dává rozhovory a přijímá filmové ceny, přestože jich za svou kariéru získal nespočet. V rozsáhlé knize si na své přijdou nejen ti, kdo famózního Allena a jeho tvorbu teprve objevili, ale publikace potěší i jeho skalní fanoušky, kteří zde najdou i méně dostupné informace. Příběh Woodyho Allena je příběhem o talentu, tvořivosti, novátorství a především nesmírné lásce umělce k jeho práci.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů
Reklama