Crisis in Six Scenes
70/100 - 6×

Crisis in Six Scenes

Komedie Woodyho Allena se odehrává v bouřlivých šedesátých letech. Rodinu ze střední třídy navštíví host, který jejich domovy obrátí vzhůru nohama.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Amazon | 30 minut
žánr
Komedie

Woody Allen míří na televizní obrazovky

Woody Allen míří na televizní obrazovky

Dosud nepojmenovaný seriál Woodyho Allena, který natáčí pro Amazon, má konečně název – Crisis in Six Scenes. Kromě toho víme, že se jej dočkáme už na konci září. A o čem vůbec šestidílná komedie bude?

4 0
8.8.2016

Crisis in Six Scenes je komedie odehrávající se v šedesátých letech 20. století během bouřlivého období, kterým procházely Spojené státy. Rodinu ze střední třídy navštíví host, který jejich domovy obrátí vzhůru nohama. Víc toho o ději v podstatě nevíme, jak už je u Woodyho Allena zvykem. Nicméně čeká nás komediální konverzačka, kterou potáhne klasický neurotický Allen.

Seriál bude mít pouhých šest půlhodinových epizod, které budou všechny ke zhlédnutí 30. září. Woody Allen se kromě scénáře a režie zhostí i hlavní role Sidneyho Muntzingera. V těch vedlejších uvidíme řadu známých tváří včetně hodně překvapivě obsazené Miley Cyrus (Hannah Montana). Nezbývá nám než věřit, že její výkon bude minimálně uspokojivý. Účast dalších herců už je o poznání příjemnější, těšit se můžeme na Elaine May (Small Time Crooks), Rachel Brosnahan (House of Cards, Manhattan) či Johna Magara (Not Fade Away, Orange Is the New Black). Z dalšího obsazení jmenujme Davida Harboura (Stranger Things, Manhattan, The Newsroom), Michaela Rapaporta (Justified, Prison Break), Becky Ann Baker (Girls), Margaret Ladd (Mozart in the Jungle), Joy Behar (The View), Rebeccu Schull (Suits, Chasing Life) a Christine Ebersole (Royal Pains).


Tímto seriálem Woody Allen vstupuje vůbec poprvé na televizní pole a jasně řekl, že půjde o limitovanou šestidílnou sérii. Zdá se, že je to poporvé a také naposledy, kdy se Allen odhodlal následovat další filmaře do televize. Loni v květnu na filmovém festivalu v Cannes označil své rozhodnutí pustit se do natáčení seriálu jako katastrofální omyl:

Pronásledovalo mě to i doma. Nevěděl jsem, jak to pojmout a kde vůbec začít. Podle mě toho bude Roy Price (šéf Amazonu) litovat. Myslel jsem, že to bude snadné. Když točíte film, jde o dlouhodobou záležitost. Natočit šest půlhodinových dílů by přece měla být hračka. Ale není. Je to velice náročné.

Ať už Crisis in Six Scenes bude prvním a zároveň posledním televizním projektem Woodyho Allena, jeho fanoušci si doufejme přijdou na své. Na to si ale musíme počkat do 30. září, kdy celou sérii Amazon vypustí.

Foto: Amazon Studios

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů
Reklama