Crossbones
58/100 - 40×

Crossbones

Píše se rok 1715 a bahamský ostrov New Providence je první fungující demokracií v Americe. Ostrovu vládne ďábelský pirát jménem Edward Teach přezdívaný Blackbeard (Černovous). Ostrov je plný nepoctivých zlodějů, psanců a nevěřících námořníků. New Providence je místo jako žádné jiné na světě, které představuje velkou hrozbu pro mezinárodní obchod.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 43 minut
hrají
Tracy Ifeachor (Nenna Ajanlekoko), Yasmine Al Massri (Selima El Sharad), Claire Foy (Kate Balfourová), Julian Sands (William Jagger)


Crossbones odsunuto

Crossbones odsunuto

Mohli jsme zažít pirátské hody, ale stanice NBC své piráty odsunula.


0 2
23.1.2014

Seriálu Crossbones se dostává dalšího odsunutí. Stanice NBC si tento seriál objednala již v květnu 2012 s tím, že se na obrazovky dostane během jara 2013. Náhle však přišla zpráva, že seriál se bude vysílat až během další sezóny.

Když už se zdálo, že se premiéra blíží, seriál měl začít po skončení seriálu Dracula, přišla další nečekaná zpráva. Stanice NBC oznámila, že po skončení Draculy nasadí druhou řadu seriálu Hannibal.


A Crossbones je opět v nedohlednu. Situaci ohledně seriálu budeme nadále sledovat a budeme vás informovat o případných změnách.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!