Crossbones
58/100 - 40×

Crossbones

Píše se rok 1715 a bahamský ostrov New Providence je první fungující demokracií v Americe. Ostrovu vládne ďábelský pirát jménem Edward Teach přezdívaný Blackbeard (Černovous). Ostrov je plný nepoctivých zlodějů, psanců a nevěřících námořníků. New Providence je místo jako žádné jiné na světě, které představuje velkou hrozbu pro mezinárodní obchod.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 43 minut
hrají
Tracy Ifeachor (Nenna Ajanlekoko), Yasmine Al Massri (Selima El Sharad), Claire Foy (Kate Balfourová), Julian Sands (William Jagger)


Další novinky z obsazení

Další novinky z obsazení

Kdo natočil pilotní epizodu? Další piráti na palubě.


1 0
1.12.2013

Premiéra seriálu Crossbones zatím nebyla ohlášena a bohužel dochází k jejímu posunutí. Stanice NBC po skončení Draculy nasadí druhou řadu seriálu Hannibala. Crossbones se tak posouvá minimálně o 13 týdnů dále.

O pilotní epizodu se postaral režisér David Slade, který má na svém kontě například film The Twilight Saga: Eclipse a několik epizod seriálového Hannibala či pilotní díl seriálu Awake.


Dalšími potvrzenými nováčky na palubě jsou:

David Hoflin, kterého zcela jistě znají fanoušci seriálu Alcatraz, kde si zahrál Tommyho Madsena. V Crossbones se představí jako Charles Vane.

Svou hereckou kariéru se v seriálu Crossbones pokusí nastartovat půvabná Yasmine Al Massri, která se v seriálu představí jako Selima El Sharad.

V několika epizodách by se měl objevit Julian Sands (Smallville – Jor-El), který ztvární Williama Jaggera, guvernéra Jamajky, který vyšle Toma Lowea do Anglie jako doprovod vynálezce a matematika Benedicta Nightingalea.

Na straně Černovouse budeme vídat Finnegana, což je potetovaný, drsný a slavný pirát s jizvou přes jedno oko a to vše v podání Kevina Ryana.

Tak snad vás nováčci nalákali na zbrusu novou podívanou. Dáte seriálu Crossbones šanci?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!