Crossbones
58/100 - 40×

Crossbones

Píše se rok 1715 a bahamský ostrov New Providence je první fungující demokracií v Americe. Ostrovu vládne ďábelský pirát jménem Edward Teach přezdívaný Blackbeard (Černovous). Ostrov je plný nepoctivých zlodějů, psanců a nevěřících námořníků. New Providence je místo jako žádné jiné na světě, které představuje velkou hrozbu pro mezinárodní obchod.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 43 minut
hrají
Tracy Ifeachor (Nenna Ajanlekoko), Yasmine Al Massri (Selima El Sharad), Claire Foy (Kate Balfourová), Julian Sands (William Jagger)


Popisy a názvy prvních tří epizod

Popisy a názvy prvních tří epizod

Černovous vyplouvá již koncem měsíce a světlo světa spatřily i popisy prvních tří epizod. Na co se můžeme těšit?


1 0
11.5.2014

Námořní chronometr – zařízení, které změní svět, bylo ukradeno piráty z lodě britského královského loďstva jménem Petrel. Piráti údajně pracují pro legendární, ale údajně již dlouho mrtvého Edwarda Teache, spíše známého jako Černovous. Na lodi Petrel je i Tome Lowe, britský špión pracující v utajení jako lodní lékař. Jeho úkolem je chránit chronometr, aby ho nezískali piráti a pokud se naskytne příležitost zabít Černovouse.

Černovousovy plány se komplikují, když do města dorazí oblíbený kapitán, který nesouhlasí s Černovousem a nebojí se to dát násilně najevo. Aby Černovous přežil, musí zvážit smrt starého přítele. Mezitím když se Tom Lowe snaží pochopit komodorovu hru, pochopí, že se součástí Černovousova plánu.


Když je Kate chycena na obchodní cestě, musí Černovous a Tom spolupracovat, aby ji zachránili dříve, než prozradí polohu jejich ostrova. Williamovi Jaggerovi. Během záchranné mise, Lowe pochopí, že Černovous má postranní, osobní úmysly držet ho naživu.

Co říkáte na popis prvních tří epizod? Případně nahlédněte i do profilu první epizody, kde naleznete i několik fotek.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!