CSI: Miami (Kriminálka Miami)
83/100 - 56×

CSI: Miami(Kriminálka Miami)

Kriminální vyšetřovací tým a jejich práce v Miami

USA | 2002 | Ukončeno
vysílání
10 sezón | Nova, CBS | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi

S10E18: Law and Disorder (1)

S10E18: Law and Disorder (1)

Když je otrávená novinářka na volné noze, musí CSI zjistit, zda její vražda byla vyprovokována příběhem, který dělala na Miami Councilman Randall Stafford.

cz sk
25.3.2012
42 minut

Po nalezení Staffordovy DNA v jejím bytě jsou jeho právníci, Darren Vogel a Gabrielle Wade, schopni odmítnout důkazy z důvodu manipulace. Tým začíná mít podezření, že novinář vlastně dělal příběh o Vogel, ne Staffordovi, poté, co zjistil, že Stafford pomohl skrýt vraždu spáchanou jiným z Vogelových klientů. Ukazuje se, že Vogel vydírá své klienty, aby usnadnil jeho firmu, a pravděpodobně zjistil, že Denise zabila poté, co zjistila, že se k němu přes Stafforda chystá. Předtím, než mohou zatknout Vogela, přiznává Gabrielle, že je jediným podněcovatelem kriminality firmy, přestože Horatio má podezření, že ji Vogel vydírá, aby byla jeho obětním beránkem. A Calleigh odhalí Ericovi, že přemýšlí o adopci Austina a Patty Northové.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama