CSI (Kriminálka Las Vegas)
86/100 - 55×

CSI(Kriminálka Las Vegas)(CSI: Crime Scene Investigation)

Kriminálka Las Vegas vypráví o skupince vyšetřovatelů, kteří se den co den musí potýkat se složitými, místy až neřešitelnými případy ve městě plném hazardu, kde je všechno dovolené.

USA | 2000 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Laurence Fishburne (Dr. Raymond Langston),

CSI - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Na tento seriál jsem se začala dívat, když to začali dávat v TV. A hned jsem si ho oblíbila. Ale pak jsem to nějak přestala sledovat. A teď se k tomu vrátila a viděla i díly, které jsem neviděla. Je to úžasný seriál. Mám dokonce 4 knihy, a z těch čtyř jedna je přímo o seriálu, jejich postupech i o postavách. Zbylé tři jsou příběhy. Ale vraťme se k seriálu. Všechny postavy jsem si hned zamilovala. Tedy z počátku mi Sára nebyla sympatická, ale postupem času jsem si i jí oblíbila. Cathrine u mě ztratila bod na žebříčku hodnocení, když se podle mě nezachovala úplně fér. Ale poté, co se omluvila, ten bod zase postupně získala. Dokonce i toho Ecklieho jsem si oblíbila. Přesto, jak jsem tento seriál zbožňovala na základce, tak z odstupem času sice seriál nadále miluji, ale přesto to není ono.

6.10.2020 | 14:35:57
Billy the Kid

začátek klasika, ale i později to mělo co do sebe :) nejhnusnější díl: ta potvora co chodila po schodech (ruka, noha,ruka noha) a spal pod postelí a v podkroví kde oběť sledoval :)

18.4.2020 | 17:34:35

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama