CSI (Kriminálka Las Vegas)
86/100 - 56×

CSI(Kriminálka Las Vegas)(CSI: Crime Scene Investigation)

Kriminálka Las Vegas vypráví o skupince vyšetřovatelů, kteří se den co den musí potýkat se složitými, místy až neřešitelnými případy ve městě plném hazardu, kde je všechno dovolené.

USA | 2000 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Laurence Fishburne (Dr. Raymond Langston),

Kriminálka Las Vegas by své dvacáté výročí od premiéry mohla oslavit minisérií

Kriminálka Las Vegas by své dvacáté výročí od premiéry mohla oslavit minisérií

Kriminální hit své doby by se mohl na skok vrátit. Jeden z nejoblíbenějších seriálů letos oslaví dvacáté narozeniny od premiéry. Stanice CBS by to chtěla oslavit minisérií.

7 0
17.2.2020

Na obrazovkách by se opět mohla rozeznít píseň Who Are You od skupiny The Who, která by oznámila začátek nové epizody seriálu CSI. Tento seriál letos na podzim oslaví dvacet let od premiéry a za oceánem se říká, že bychom se mohli dočkat opravdu velké oslavy.

CSI se ve své době stalo nejoblíbenějším seriálem, díky čemuž si vysloužil hned několik dalších odnoží. Z Las Vegas jsme se tak vydali do Miami a později ještě do New Yorku. Poslední podtitul, se kterým se CSI pojí, je Cyber. Právě poslední verze seriálu se od původních nejvíce lišila. Soustředila se na kybernetický zločin.

Všechny čtyři seriály jsou již ukončené. Nejdelší oblibě se těšil původní seriál, který se dočkal celkem 15 řad a závěrečného filmu, Miami získalo 10 sezón, New York jsme navštěvovali 9 let a poslední Cyber si vedl nejhůře a bavil nás jen dvě řady.

Letos na podzim by se rodina CSI mohla rozšířit o dalšího člena, nebo by se původní seriál mohl dočkat nové sezóny. Zda případná novinka dostane nový podtitul, nebo se počet sezón původního CSI rozšíří nebylo rozhodnuto.

Stanice CBS prozradila jen to, že bychom se měli vrátit zpět do Las Vegas, a zde bychom měli sledovat oddělení kybernetiky. Šlo by tedy o mišmaš první a poslední řady. Nabídku k návratu již dostal William Petersen, který vedl devět let svou jednotku v Las Vegas v roli Gila Grissoma. Stejně tak by se mohla vrátit i herečka Jorja Fox.

Fanoušci seriálu nemusí slavit předčasně. Celý projekt je jen ve fázi nápadu. O tom, jestli dostane zelenou, bude rozhodnuto v následujících týdnech.

Koho ze světa CSI byste chtěli zpátky?

Foto: CBS

Diskuze /2

Elian44

Grissoma ano, škaredú Seidlovú ani omylom :D

18.2.2020 | 16:46:25
damon2040

Já milovala tenhle seriál byla jsem kvůli tomu schopna i ponocovat bohužel už to nejde moc mi ten seriál chybí

13.7.2021 | 17:15:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama