CSI (Kriminálka Las Vegas)
86/100 - 55×

CSI(Kriminálka Las Vegas)(CSI: Crime Scene Investigation)

Kriminálka Las Vegas vypráví o skupince vyšetřovatelů, kteří se den co den musí potýkat se složitými, místy až neřešitelnými případy ve městě plném hazardu, kde je všechno dovolené.

USA | 2000 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Laurence Fishburne (Dr. Raymond Langston),


Kriminálka Las Vegas míří do svého konce

Kriminálka Las Vegas míří do svého konce

Již 15 let brázdí obrazovky kriminálka z Las Vegas, letos však nejspíš dospěje ke svému konci. Naděje na návrat však ještě žije.

2 0
2.5.2015

Psal se rok 2000 a na obrazovkách se poprvé rozezněla písnička Who Are You? od skupiny The Who. Začal tak zcela nový detektivní seriál, který nám ukázal, jak to dělají profesionální policajti z Las Vegas. Málokdo čekal, že tuhle písničku uslyšíme ještě 334krát. Ano, CSI letos dovršilo v celkovém součtu 335 epizod a možná se už nevrátí.

Thumbnail Play icon

Seriál, kde se řeší minimálně dvě různé vraždy během jedné epizody za pomocí té nejmodernější technologie už prostě netáhne. Aktuální patnáctá řada získala již jen 18 epizod. Seriál byl na vrcholu do šesté řady, kdy jednu epizodu sledovalo více jak 25 milionů diváků v premiéře.


Seriál byl tak úspěšný, že se dočkal několika odnoží. Nejprve se nám představilo CSI: Miami, kde tým vedl zrzek Horatio Caine. Miami se dočkalo celkem 10 řad. Následoval i druhý spin-off seriálu CSI: NY. V New Yorku jsme se ohřáli 9 let a poté se seriál poroučel. Letos stanice CBS přišla s třetím spin-offem CSI: Cyber, ale tato odnož bude ráda, když se odvysílá celá první řada.

Obrovský propad CSI nastal po odchodu Williama Petersena ze seriálu, ten odešel v desáté epizodě deváté řady. Místo něj vedení týmu převzal Laurence Fishburne a od desáté řady seriál sleduje okolo 15 milionů diváků. Pod 10 milionů se seriál poprvé dostal během konce 12. řady.

Letošní patnáctá řada se dostala na nové dno seriálu. Epizodu průměrně sledovalo jen 8,25 milionu diváků s průměrným ratingem 1,29 % a u CBS se hlasitě diskutuje o ukončení seriálu.

Během tohoto týdne se však vyskytla zpráva, že CBS zvažuje 16. řadu, aby seriál dostal řádné zakončení. Přece jenom po tolika letech by si to seriál zasloužil. 16. řada by měla mít jen 6 epizod a byla by poslední tečnou za CSI

Zaslouží si podle vás CSI řádné zakončení nebo už CBS neměla sérii nadále prodlužovat?.

Foto: CBS

Diskuze /8

iHyi

Sám upřímně nechápu, jak všechny tady CSI, NCIS a Zákony a pořádky mohly přežít tak dlouho. Prostě nechápu :-)

webmaster
2.5.2015 | 21:07:51
1Bobesh1

To jsme dva. Zrovna tenhle týden jsem viděl na Primě nějaký ten Zákon a pořádek a říkal jsem si u toho jak na to může koukat. Žádné napětí akce… prostě nic.

admin
2.5.2015 | 22:17:38
taipi

Hmm, tak to by mě zajímalo, co za skvosty sledujete vy dva. Hlavně z toho množství těch zbytečných kravin a slátanin, který dneska vznikají jako houby po dešti…

#7 1Bobesh1
3.5.2015 | 0:10:27
Alexander

No sláva, tohle mohlo oslovit jedine stupidniho americana. Uroven tak kriminalky Modravy :-D

3.5.2015 | 9:15:20
Oveckoun

Já vám nevím. CSI s Williamem Petersenem jsem vážně zbožňoval a doteď ho řadím k mým best TV postavám. Těch prvních 10 řad Las Vegas bych si mohl pustit opravdu kdykoliv a koukal bych se vždy rád. To je něco, co se mi nestalo u žádného seriálu pěkně, pěkně dlouhou dobu (naposled 2 řada LOST). Kriminálek je hrozný množství, většinou se inspirují právě CSI a tím boomem co udělal. Jenomže to samé se děje právě teď se superhrdinskými seriály / filmy. Je jich spousta, víc se jich ještě chystá a je jen otázka času, kdy se toho člověk přejí… Teď se sebe udělám terč a řeknu, že poslední Avengers jsou … nebo spíš nejsou … Nah, do toho se radši pouštět nebudu :D

#6 Homukulus
3.5.2015 | 10:34:17
Homukulus

#5 Oveckoun: Nenechám tě v tom samotnýho :-) Ono těch super-hyper hrdinů je už taky dost a dost. Avengers počínaje přes všechny Galaxy „cokoliv“ až po Arrow a jeho,dnes už několik,odnoží včetně toho že konkrétně z Arrowa se stala slátanina.

3.5.2015 | 11:09:04
1Bobesh1

#3 taipi: Tak třeba takové CSI Miami bylo skvělý – podle mého :) Ale jak říkám někdo rád houby a někdo rád játra. Takže bych náš vkus neodsuzoval, nikdo neodsuzuje ten tvůj.

admin
3.5.2015 | 23:37:06
dagsoftware

CSI Miami bolo fajn. New Yorku a Las Vegasu som nikdy neprišiel na chuť.

4.5.2015 | 2:52:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama