Curon
76/100 - 11×

Curon

Když se dvojčata se vrátí do vesnice, tak jejich matka náhle zmizí. Následně zjišťují tajemství, které skrývá jejich vesnice.

Itálie | 2020 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový

S01E06: I lupi

S01E06: I lupi

V minulosti zjišťujeme detaily Annina únosu. Dvojčata startují svůj plán na její záchranu a vydávají se na Pláň mrtvých. Lukasův otec si na pomoc se synem zavolá faráře, což ho ale jen utvrdí v jeho plánech. Thomas se vrací, aby v hotelu udělal pořádek.

cz sk
10.6.2020
50 minut

Zatímco dvojčata zavírají přízrak Anny v pokoji, Klara se snaží opět sblížit se svými dětmi a udělat si v životě jasno, než přijde podle ní nevyhnutelné. I přes to, že je Albert přízrak, snaží se ji chránit. Za přízrakem Lukase přichází farář, kterého pozve jeho otec. Návštěva ale zanechá více otázek než odpovědí. Lukas jde do další akce.

Do hotelu se vrací Thomas, který zde nachází Annu a rychle se zorientuje. Nemůže z ní ale dostat informace, proto si volá pomoc. Dvojčata mezitím pokračují v cestě na Pláň mrtvých, kde je podle nich Anna, na cestě ale něco nesedí a Mauro má podezření. To se potvrdí, když Micki zmizí. Pro Klaru si přichází přízrak, což ale nemá moc dlouhého trvání.

Lukas se nevzdává a terorizuje Micki a její skupinu. Byl odhalen, takže zbývá jediné řešení. Uchýlí se dokonce k vraždě, je ale zastaven nečekaným spojencem. Ve snaze získat Annu se Thomas uchyluje k brutálním praktikám výslechu, což se obrátí proti němu. Albert přiznává Klaře své city a jde zachránit přízrak Anny, nečekaně se však vrátí stínová Klara, čímž odhaluje pravidla přízraků. Přicházejí vlci.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama