Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni)
91/100 - 246×

Da Vinci's Demons(Da Vinciho démoni)

Ve světě, kde jsou myšlení a víra kontrolovány, jeden muž bojuje, aby vědění osvobodil. Seriál se zaměřuje na Leonarda da Vinciho, jednoho z největších světových průkopníků, a sleduje jeho netypickou cestu, kterou si za svůj život prožil.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Tom Riley (Leonardo da Vinci), Laura Haddock (Lucrezia Donati), Blake Ritson (Girolamo Riario), Elliot Cowan (Lorenzo I. Medicejský), Lara Pulver (Clarice Orsini), James Faulkner (Sixtus IV.), Gregg Chillin (Zoroaster), Eros Vlahos (Niccolò Machiavelli), Hera Hilmar (Vanessa Moschella), Allan Corduner (Andrea del Verrocchio), Lee Boardman (Amerigo Vespucci), David Schofield (Piero da Vinci), Tom Bateman (Giuliano Medicejský), Ian Pirie (Nazzareno Dragonetti), Alexander Siddig (Aslan Al-Rahim)

Amerigo Vespucci

Amerigo Vespucci

Italský překupník.

Sezóny 1
2014 - 2014

Amerigo Vespucci je italský dodavatel kuriozit a překupník velmi lukrativního a exotického zboží. Vždy jej zajímá výdělek, i když trochu riskuje. Již dlouho dobu se zná se Zoroasterem.

Když za ním přijde Leonardo s nabídkou cesty do neznámé země, nabídka jej zaujme a nakonec ji přijme. Tuto příležitost bere jako jednorázovku, ale to ještě netuší, že neznámá země po něm bude pojmenována.


S Leonardem a Zoroasterem zažije spoustu dobrodružství, bohužel si jej na obrazovce moc neužijeme. Amerigo svým chování připomíná vychytralého vtipálka, který nebere nic vážně. Někdy dokáže být pěkný protiva, kterého musí někdo srovnat. Leo je jím poměrně uchvácen, to stejné si o Leovi myslí i Amerigo.

Zároveň se nesmí opomenout Amerigovo riskování. Jde sice do různých akcí, v nich se však drží stranou, aby to raději schytali ostatní, než on.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama