Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni) Andrea del Verrocchio

Andrea del Verrocchio

Andrea del Verrocchio

Leonardův mistr.

Sezóny 2
2013 - 2014

Andrea del Verrocchio je dvorním umělcem Lorenza de' Medici ve Florencii. Není to ale ledajaký umělec, nýbrž všeuměl, orientuje se v sochařství, malířství i zlatnictví. Pro Lorenza vyřizuje jakékoliv lukrativní objednávky.

Andrea je velmi chytrý, moudrý a dobrosrdečný muž. Spolu s pokročilým věkem si začal uvědomovat hodnotu svých znalostí, které musí někomu předat dříve, než zemře, proto ve svém duchu vychoval mnoho učňů. Jedním z nich je i slavný umělec Leonardo da Vinci.


Leonardo bere Andreu více než jako svého mistra. Andrea je pro něj něco jako vlastní otec, který mu konečně naslouchá a neopovrhuje jím, jako jeho pravý otec Piero da Vinci. Andrea mu jeho lásku a důvěru opětuje, proto ho bere jako svého syna, kterého nikdy neměl.


Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Skoda ze nevydrzel dyl…

18.6.2014 | 23:54:17

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás