Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni) Ferdinand I. Ferrante

Ferdinand I. Ferrante

Ferdinand I. Ferrante

Krutý a starý král Neapole.

Sezóny 1
2014 - 2014

Ferdinand I. Ferrante je dlouholetý neapolský král, vládne jedné z nejrozvinutější oblasti na italském území, proto má velmi početnou armádu, která kde koho rozmetá. Neapolské království je vůbec jedním z nejsilnějších italských zemí, proto se stalo terčem římského zájmu. Řím v nich často hledá spojence, tedy především proti nezkrotné Florencii.

Král je známý mučením svých nepřátel. V Neapoli má pod svým hradem obrovská sklepení, kde jsou mučírny a věznice. Nejoblíbenější je jeho „hra“, kdy nepřítel musí lukem sestřelit běžícího koně, který když mu uteče, tak se nepřítel oběsí. Tuto „hru“ nepřežije nikdo, tedy, skoro nikdo.


Ferdinand je nemilosrdný člověk, což po něm zdědil i jeho syn Alfonso, budoucí král Neapole. Se svým synem se neustále hádá a často se spolu neshodnou.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

magor

25.7.2014 | 18:37:59

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás