Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni) Laura Cereta

Laura Cereta

Laura Cereta

Sestra kardinála Rodriga a tvář křížové výpravy.

Sezóny 1
2015 - 2015

Laura Cereta je ovdovělou sestrou kardinála Rodriga z Benátek. Sama pochází z Benátek, kde se narodila muži, který vlastnil největší obchodní flotily v Benátkách. Nutno tedy říct, že se narodila do dobrých poměrů.

Do Říma přichází ve chvíli, kdy byl její bratr nalezen mrtvý a zdeformovaný. Byl zabit tzv. Zrůdou Itálie, které se každý obává. Laura Cereta se později začne zapojovat do papežských a římských záležitostí a společně s papežem Sixtusem IV. začne plánovat křížovou výpravu proti Osmanům.


Tváří celé křížové výpravy se stane její hlavní iniciátor, hrabě Girolamo Riario. Laura se tak s Girolamem začne čím dál více setkávat, lépe se poznají a poté k sobě začnou něco cítit. Nicméně Laura Cereta netuší, jaká tajemství před ní a před celou Itálií skrývá.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás