Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni)
91/100 - 246×

Da Vinci's Demons(Da Vinciho démoni)

Ve světě, kde jsou myšlení a víra kontrolovány, jeden muž bojuje, aby vědění osvobodil. Seriál se zaměřuje na Leonarda da Vinciho, jednoho z největších světových průkopníků, a sleduje jeho netypickou cestu, kterou si za svůj život prožil.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Tom Riley (Leonardo da Vinci), Laura Haddock (Lucrezia Donati), Blake Ritson (Girolamo Riario), Elliot Cowan (Lorenzo I. Medicejský), Lara Pulver (Clarice Orsini), James Faulkner (Sixtus IV.), Gregg Chillin (Zoroaster), Eros Vlahos (Niccolò Machiavelli), Hera Hilmar (Vanessa Moschella), Allan Corduner (Andrea del Verrocchio), Lee Boardman (Amerigo Vespucci), David Schofield (Piero da Vinci), Tom Bateman (Giuliano Medicejský), Ian Pirie (Nazzareno Dragonetti), Alexander Siddig (Aslan Al-Rahim)

Laura Cereta

Laura Cereta

Sestra kardinála Rodriga a tvář křížové výpravy.

Sezóny 1
2015 - 2015

Laura Cereta je ovdovělou sestrou kardinála Rodriga z Benátek. Sama pochází z Benátek, kde se narodila muži, který vlastnil největší obchodní flotily v Benátkách. Nutno tedy říct, že se narodila do dobrých poměrů.

Do Říma přichází ve chvíli, kdy byl její bratr nalezen mrtvý a zdeformovaný. Byl zabit tzv. Zrůdou Itálie, které se každý obává. Laura Cereta se později začne zapojovat do papežských a římských záležitostí a společně s papežem Sixtusem IV. začne plánovat křížovou výpravu proti Osmanům.

Tváří celé křížové výpravy se stane její hlavní iniciátor, hrabě Girolamo Riario. Laura se tak s Girolamem začne čím dál více setkávat, lépe se poznají a poté k sobě začnou něco cítit. Nicméně Laura Cereta netuší, jaká tajemství před ní a před celou Itálií skrývá.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama