Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni) Nazzareno Dragonetti

Nazzareno Dragonetti

Nazzareno Dragonetti

Kapitán stráží rodu Medici.

Sezóny 3
2013 - 2015

Nazzareno Dragonetti je kapitánem stráží rodu Medici, jehož loajalita stojí na hraně. Nazzareno dokonale ovládá bojové umění a je tak velmi cenným strážcem. Zároveň je poměrně drsným a tvrdým kapitáne, který však nemá sklony k brutalitě. V rozhodujících chvílích dokáže být spravedlivý a poctivý.

Nazzareno v seriálu ukáže, že sám neví, na čí straně má stát. Láká jej strana Říma, ale svůj slib dal Florencii. Těžká zkouška nakonec ukáže, že je Nazzareno věrný Florencii, hlavně vládnoucímu rodu Medici.


Po této těžké zkoušce už natrvalo zakotví u rodu Medici. Později začne ochraňovat mladou Vanessu Moschellu, která čeká dítě s Giulianem Medicejským, bratrem Lorenza Medicejského. Nazzareno ví, že je toto dítě pro rod Medici důležité, pro jej, na rozkaz Clarice Orsini, chrání seč může.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Liss93

Zpočátku těžce nesympatický, ale nakonec se z něj vyloupl důvěryhodný a čestný muž

6.9.2015 | 19:32:15

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás