Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni) Zoroaster

Zoroaster

Zoroaster

Zloděj, Leonardův nejlepší přítel.

Sezóny 3
2013 - 2015

Zoroaster je florentský zloděj, vykradač hrobů, člen podsvětí, obchodník na černém trhu, zkrátka všeho, co není zrovna legální. Leonarda považuje za velice inteligentního, ale horkokrevného člověka, kterého následuje a je jeho přítelem.

Zoro je znám tím, že dokáže otevřít každý florentský zámek. Je okouzlující, vtipný a pohledný. Leonardovy slouží jako prostředník s florentským podsvětím. Někdy se stane, že se s Leonardem nepohodne. Také je kamarádem Nica Machiavelliho.


I když je skutečným přítelem Leonarda da Vinciho, tak i tito dva mají své rozepře. Právě těch se několikrát v seriálu dočkáme. Jejich dobrodružství je zavedou na taková místa, která je na čas rozdělí. Leonardo totiž touží po odhalení všech tajemství, zatímco Zoroaster chce jen chránit svůj život a životy svých přátel.

Zoro často pije a rád se pobaví. Naprosto pohrdá Římem, obzvláště Girolamem Riariem, kterého nesnáší.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaVerr

Sa mi ľúbilo jak mal úplne u pi*i čo povie :D proste to povedal

15.3.2019 | 16:25:03

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás