Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni)
91/100 - 246×

Da Vinci's Demons(Da Vinciho démoni)

Ve světě, kde jsou myšlení a víra kontrolovány, jeden muž bojuje, aby vědění osvobodil. Seriál se zaměřuje na Leonarda da Vinciho, jednoho z největších světových průkopníků, a sleduje jeho netypickou cestu, kterou si za svůj život prožil.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Tom Riley (Leonardo da Vinci), Laura Haddock (Lucrezia Donati), Blake Ritson (Girolamo Riario), Elliot Cowan (Lorenzo I. Medicejský), Lara Pulver (Clarice Orsini), James Faulkner (Sixtus IV.), Gregg Chillin (Zoroaster), Eros Vlahos (Niccolò Machiavelli), Hera Hilmar (Vanessa Moschella), Allan Corduner (Andrea del Verrocchio), Lee Boardman (Amerigo Vespucci), David Schofield (Piero da Vinci), Tom Bateman (Giuliano Medicejský), Ian Pirie (Nazzareno Dragonetti), Alexander Siddig (Aslan Al-Rahim)

Zoroaster

Zoroaster

Zloděj, Leonardův nejlepší přítel.

Sezóny 3
2013 - 2015

Zoroaster je florentský zloděj, vykradač hrobů, člen podsvětí, obchodník na černém trhu, zkrátka všeho, co není zrovna legální. Leonarda považuje za velice inteligentního, ale horkokrevného člověka, kterého následuje a je jeho přítelem.

Zoro je znám tím, že dokáže otevřít každý florentský zámek. Je okouzlující, vtipný a pohledný. Leonardovy slouží jako prostředník s florentským podsvětím. Někdy se stane, že se s Leonardem nepohodne. Také je kamarádem Nica Machiavelliho.

I když je skutečným přítelem Leonarda da Vinciho, tak i tito dva mají své rozepře. Právě těch se několikrát v seriálu dočkáme. Jejich dobrodružství je zavedou na taková místa, která je na čas rozdělí. Leonardo totiž touží po odhalení všech tajemství, zatímco Zoroaster chce jen chránit svůj život a životy svých přátel.

Zoro často pije a rád se pobaví. Naprosto pohrdá Římem, obzvláště Girolamem Riariem, kterého nesnáší.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaVerr

Sa mi ľúbilo jak mal úplne u pi*i čo povie :D proste to povedal

15.3.2019 | 16:25:03

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama