Daredevil
95/100 - 781×

Daredevil(Marvel's Daredevil)

Matt Murdock byl jako malý chlapec oslepen, ale s jeho mimořádnými smysly bojuje proti nespravedlnosti ve dne jako právník a v noci jako superhrdina Daredevil v newyorském Hell's Kitchen.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Komiksový, Thriller

S03E05: The Perfect Game

S03E05: The Perfect Game

Fisk je pod čím dál větším tlakem ze strany FBI, a proto této organizaci poskytne obětního beránka. Dex mine cíl, když se setká s ženou ze své minulosti.

cz sk
19.10.2018
50 minut

Základní info:

Režie: Julian Holmes
Scénář: Tonya Kong
Hrají: Charlie Cox (Matt Murdock), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Jay Ali (Ray Nadeem), Wilson Bethel (Benjamin Poindexter), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Danny Johnson (Benjamin Donovan), Peter Halpin (Theo Nelson), Holly Cinnamon (Julie Barnes), Joe Jones (Felix Manning), Heidi Armbruster (Eileen Mercer), … 

Trailer ke třetí sérii:

Foto: Netflix

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Elivita

WOW. Hustej díl. No a agent Nadeem je ambiciozní a bojí se o flek , tak hned identifikoval podezřelého, jako Daredevila :-) No Dex se ještě vybarví ( víc do zla ) ale jako zahranej byl fakt dobře.

27.10.2018 | 21:33:17
dbar

To Netflix musí povinně do každého seriálu dát nějakého psychopata? Trochu nuda… předtím Mary Walker v Iron Fistovi, Lewis v Punisherovi, Kilgrave a Simpson v Jessice Jones,… Pozice Fiska připomíná Diaze z Arrowa, takže ještě více nuda.

27.10.2018 | 21:08:18
Dominik.acham

Díl Daredevila bez Daredevila, dějová linka s Dexem byla fajn, sice jak píší lidi níže vyčerpávající, ale alespoň jsme se dozvěděli jeho příběh atd., Foggyho linka taky dobrý a líbilo se mi jak setřel toho z FBI, jediné co mi kazí díl je opět Karen, která je fakt hrozná…

ElRodriguezos: Arrowa jsem nesledoval. Ať tam vztahy jsou, to mi nevadí, moralizovaní už zastupoval Foggy. Jen mě prostě postava Karen strašně irituje, protože se do všeho musí sr*t a myslí si, že se z ní každý pos*re. Například jak v tomto díle, když přišla k té babě domů, i když s ní měla domluvenou schůzku na další den (a to ji ještě ukecala k posunutí na ten den). Líbilo se mi, jak ji dojebal ten chlap v tom baru a ukázal ji, že se z ní každý neposere. Každý má právo na svůj názor a není třeba hned urážet druhé.

27.10.2018 | 12:58:26
ElRodriguezos

Super díl i bez Matta většina hlavních postav v tomhle seriálu má fakt charakter..

a pro Dominik Acham. Už jsem to psal u Arrowa, co máte všichni sakra za problém? Jsou to seriály, do těch moralizování, vztahy atd. prostě patří, to tvoří největší část zápletky, tak to prostě je. Chápu, že ty jsi geniální a dokážeš vymyslet scénář který zaujme lidi z fleku ale prostě režíséři seriálů tvoje IQ postrádají. Karen je náhodou super, stejně jako v Arrowovi Felicity. Jenže vy si myslíte, že vás to obírá o děj co by se jinak mohl stát, ale opravdu vás to obírá? Když tam nebude Karen, nebo Felicity, bude tam jiná baba, na kterou budeš mít po čase opět kecy. Herečka co hraje Karen to hraje parádně i postava je úžasně napsaná. Přestaňte kritizovat a užívejte si skvělé seriály:))Nebo si pusť Ordinaci

26.10.2018 | 23:32:10
Logan_the Wolverine

Do it Dex. Do it Dex…

26.10.2018 | 22:35:06
Fat Tony

Fisk je genius rovnako ako ten, co stoji za tymto serialom :)

25.10.2018 | 13:21:14
Erzik

Zajímavé odbočení. To je na tom seriálu prostě super, že vše je podáno zajímavě a osobitě, že to není strohé a bez nápadu, že i když podávají staré známé klišé, tak ho aspoň dají do originálního obalu a mě to pak prostě baví.

redaktor
23.10.2018 | 9:03:38
Xavik

Zajímavá epizoda, líbilo se mi, že díl skvěle fungoval i bez Daredevila. Bullseyeův origin povedenej, celkem vyčerpávající, ale povedenej.

admin
19.10.2018 | 22:12:22
2

Filtr seriálů
Reklama