Daredevil
95/100 - 765×

Daredevil(Marvel's Daredevil)

Matt Murdock byl jako malý chlapec oslepen, ale s jeho mimořádnými smysly bojuje proti nespravedlnosti ve dne jako právník a v noci jako superhrdina Daredevil v newyorském Hell's Kitchen.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Komiksový, Thriller


S03E13: A New Napkin

S03E13: A New Napkin

Matt je připraven překročit své meze. Dex je nebezpečnější než kdy dřív. Fisk zahajuje finální část svého plánu.

cz sk
19.10.2018
54 minut

Základní info:

Režie: Sam Miller
Scénář: Erik Oleson
Hrají: Charlie Cox (Matt Murdock), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Joanne Whalley (Maggie Grace), Jay Ali (Ray Nadeem), Wilson Bethel (Benjamin Poindexter), Stephen Rider (Blake Tower), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Ayelet Zurer (Vanessa Marianna), Geoffrey Cantor (Mitchell Ellison), Amy Rutberg (Marci Stahl), Joe Jones (Felix Manning), Royce Johnson (Brett Mahoney), Kate Udall (Tammy Hattley), … 

Trailer ke třetí sérii:

Foto: Netflix

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Silné finále! Nie každý si zaslúži šťastný koniec. Tento skvostný počin stvoril fenomenálneho záporaka, ktorý sa dočkal dosť nevídaného konca. Po vzájomnej dohode medzi Fiskom a Mattom, ktorá už nadobro spečatila Fiskov osud, sa všetci konečne dočkali vytúženej spravodlivosti. Všetko to bola len otázka morálky. Mattove svedomie by už nebolo nikdy také čisté, ako predtým, keby sa odhodlal uskutočniť to, čo pôvodne plánoval. Už by nebol tým istým človekom, akým býval, keby napokon došlo k jeho vražde. Matt sa zachoval z môjho pohľadu správne. Aj keď všetko nasvedčovalo tomu, že Daredevil už to vyrieši raz a navždy. Celá táto spletitá podívaná sa schyľovala ku vyvrcholeniu v podobe epického súboja medzi Mattom, Fiskom a Dexom. A scény z pohrebu boli skutočne dojemné a plné zaslúžených emócií.

9.8.2020 | 23:30:12
choudys

Zakončení linky skvěle zahrané 3.série.

Jak Matt šílenýmu Dexovi otevřel oči (teda jak našel svou milovanou v tom mrazáku, brr). Souboj Fisk/Dex/Matt stál zato, ale bez Dexe by Matt nedostal co chtěl. A Vanessa? Nejsem si jistej tím, zda se bude mstít. Vyztuženej a opravenej Dex? No…

Škoda že to nepokračuje další sérií, snad se jednou dočkáme, až to vše bude zpět u Marvelu/ Disney.

24.6.2019 | 13:45:08
setcoen

Skvelé zakončenie i ked nám tvorcovia nahali otvorený koniec. Budeš mi chýbať Daredevil.

3.1.2019 | 0:10:31
tom99

Doufal jsem v navléknutí ikonického kostýmu, ale i tak to bylo boží, napnutý od začátku do konce. Naprosto úžasná série s žádným nadpřirozenem a bylo to skvělá jízda. Daredevil mi bude chybět, ale beru to jako super zakončení vyrovnaného seriálu po všech stránkách. Jeden z nejlepších seriálů všech dob.

webmaster, grafik
26.12.2018 | 3:10:00
RagnarokCzD

Já sem teda naprosto spokojenej …

Jen doufám, že v případný další sérii předvede Bullseye trochu víc, než dokonalou trefu do komparzu a totálního Stormtroopera proti hlavním postavám. :D

29.11.2018 | 22:03:29
RedRose

no… Čekal jsem sice trochu epičtější finále (Fisk měl zemřít rukou Dexe), ale jsem spokojen :-) Ono to v podstatě navazuje víc na první sérii, než ty další a kvalitou se to na tu první téměř (chybělo opravdu málo) dostalo, takže spokojenost… Iron Fist a Luke Cage jsou už zrušeni, tak snad tohle ještě prodlouží, protože tohle je skvěle napsaný, skvěle zahraný a skvěle natočený seriál!!!

23.11.2018 | 2:25:51
svätý.šebastián

dost slabe finale,kazdopadne, tymto mozu serial ukoncit, vzhladom na totalny happy end by to bolo v poriadku. Hm,na psycho trestancovi skusat tieto experimenty,ved co sa moze pokazit? :)

17.11.2018 | 16:41:06
Sněhurec

Tušil jsem, kam to všechno směřuje. Pro účely finále s tím vším, co všechno postupně budovali, v posledních epizodách trochu urychlili, což je podle mě škoda. Ne vždy tak totiž věřím náhlému přerodu myšlení a charakteru postav. To, že Matt nakonec Kingpina nezabil, je fajn. Ukázal své pravé já, které v něm vždy bylo. Ale proč náhle zastavil v momentě, když to za něj dokonce mohl rozhodnout jednou provždy někdo jiný? Svůj kodex by nepošpinil a třeba by Dexe nasměroval na tu konečně správnou North Star. Celou sérii mluvil o tom, že jiné východisko není, a on udělá tu stejnou chybu, jen aby si potvrdil, že je největší kápo ve městě. Série ale skvělá. Pokud seriál pokračovat nebude, končí na absolutním vrcholu.

16.11.2018 | 3:33:11
CoRnDuCK

Nemám slov. Vše perfektní. Zrození Bullseye, trio bitka v hotelu..... Nejlepší série a NEJLEPŠÍ SERIÁL.

15.11.2018 | 22:33:49
arthurcz

Asi nejlepší série, kvalita je vzestupná, tak doufám, že DD nedostane taky stopku jako kámoši.

15.11.2018 | 13:21:37

Filtr seriálů
Reklama