Daredevil
95/100 - 626×

Daredevil(Marvel's Daredevil)

Matt Murdock byl jako malý chlapec oslepen, ale s jeho mimořádnými smysly bojuje proti nespravedlnosti ve dne jako právník a v noci jako superhrdina Daredevil v newyorském Hell's Kitchen.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 55 minut


A.K.A. Jessica Jones: Další tři postavy znají své tváře

A.K.A. Jessica Jones: Další tři postavy znají své tváře

Opět vám přinášíme další novinky ze seriálu A.K.A. Jessica Jones, kterého se dočkáme po seriálu Daredevil. Tentokrát se podíváme na to, kdo další ztvární nové postavy.


8 0

Tři nové herecké tváře míří do druhé marvelácké novinky Netflixu A.K.A. Jessica Jones. Po ohlášení samotné Jessicy Jones, kterou si zahraje Krysten Ritter, padoucha Kilgrava a dvou vedlejších ženských rolích tu máme další novinku ohledně nových postav a herců.

Prvním novým hercem se stává Eka Darville, který si zahraje Malcolma. Tato postava sousedí s Jessicou a čirou náhodou se stane součástí jejího případu. Jak uvedli sami tvůrci na webu Marvel.com, tak Eka do role Malcolma přináší potřebnou hloubku a humor, které tuto postavu charakterizují. Eka Darvillea můžete znát ze seriálů Spartacus či The Originals.


(Zleva Eka Darville, Erin Moriarty a Wil Traval. Foto: IMDb.com)

Nyní přejdeme na něžné pohlaví, další postavou seriálu A.K.A. Jessica Jones se stává mladá americká herečka Erin Moriarty. Erin si zahraje Hope, dívku, jež je klientkou společnosti Alias Investigations. „V Erin jsem okamžitě rozpoznala neuvěřitelný talent. Je zralou a komplexní herečkou, která přináší patřičnou úroveň do každé scény. Má před sebou skvělou budoucnost a jsem ráda, že máme někoho jako Erin pro tak důležitou roli,“ vysvětlovala tvůrkyně seriálu Melissa Rosenberg.

Jako zatím poslední obsazený herec nám byl představen Wil Traval, jenž si zahraje dosud nepojmenovaného newyorského policistu, který svou práci bere velmi vážně. Herec Wil Traval je známý ze seriálu All Saints.

Diskuze /1

GabrielaMockova

tak Eka je známý hlavně rolí v seriálu Power Rangers RPM, kde hrál červeného strážce po boku Rose McIver ( IZombie)

25.10.2015 | 17:20:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama