Daredevil
95/100 - 626×

Daredevil(Marvel's Daredevil)

Matt Murdock byl jako malý chlapec oslepen, ale s jeho mimořádnými smysly bojuje proti nespravedlnosti ve dne jako právník a v noci jako superhrdina Daredevil v newyorském Hell's Kitchen.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 55 minut


A.K.A. Jessica Jones: Doctor Who na palubě

A.K.A. Jessica Jones: Doctor Who na palubě

Dalším seriálem stanice Netflix bude po komiksovce Daredevil seriál A.K.A. Jessica Jones, ve které si jeden z novějších Doktorů zahraje hlavního padoucha.


11 0

Herec David Tennant, jenž je známý svou rolí desátého Doktora, se objeví v druhé marvelácké komiksovce stanice Netflix A.K.A. Jessica Jones, která bude následovat po seriálu Daredevil.

David Tennant si zahraje padoucha Kilgrava, jenž bude hlavním protivníkem Jessicy Jones. „Každý, kdo zná Davidovu tvorbu, ví, že přináší do každé své postavy neuvěřitelnou úroveň, a právě takového člověka jsme hledali do role Kilgrava,“ prozradil pro marvel.com tvůrce marveláckých seriálů Jeph Loeb.


Kilgrave, který je v komiksech psán jako Zebediah Killgrave či The Purple Man, dokáže pomocí feromonů ovládat mysl okolních lidí. Druhou jeho hlavní schopností je rychlá regenerace, díky které si velmi rychle vyléčí zranění. Všichni si od Davida Tennanta slibují, že je pro tuto roli velmi vhodný, proto doufejme, že vybrali toho správného herce pro tuto roli. Zároveň už známe herce pro role Jessicy Jones a Lukeho Cage, které vám již brzy představíme.

Diskuze /3

jardinero89

nice :)

27.1.2015 | 18:34:01
Comicser

Allon-sy!!!

#3 EikysCZ
27.1.2015 | 19:12:37
EikysCZ

#2 Comicser: *Allons-y :)

21.4.2015 | 0:02:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama