Daredevil
95/100 - 626×

Daredevil(Marvel's Daredevil)

Matt Murdock byl jako malý chlapec oslepen, ale s jeho mimořádnými smysly bojuje proti nespravedlnosti ve dne jako právník a v noci jako superhrdina Daredevil v newyorském Hell's Kitchen.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 55 minut


Jessica Jones a Luke Cage obsazeni

Jessica Jones a Luke Cage obsazeni

Kromě seriálu Daredevil se dočkáme i komiksovek Iron Fist, A.K.A. Jessica Jones a Luke Cage. A právě u posledních dvou seriálů známe hlavní herce.


3 1

Seriál A.K.A. Jessica Jones

Dalším komiksovým počinem stanice Netflix bude po seriálu Daredevil seriál A.K.A. Jessica Jones. Jessica Jones je mladá dívka, která pracuje jako soukromý detektiv, jenž se zaměřuje na záležitosti kolem superhrdinů. Jessica však není obyčejný člověk, nýbrž superhrdinka, která má nadlidskou sílu a schopnost létat.

Pro tuto hlavní roli se samozřejmě hledala odpovídající herečka, kterou se nakonec stala americká herečka Krysten Ritter. Tu můžete znát z mnoha filmů či televizních seriálů, ale asi její nejznámější rolí byla postava Jane Margolis v seriálu Breaking Bad.


(Herečka Krysten Ritter na promítání filmu Veronica Mars z roku 2014. Foto: IMDb.com)

Jen pro zajímavost, do role Jessicy Jones byly zvažovány ještě herečky Jessica De Gouw (Arrow, Dracula), Alexandra Daddario (True Detective, New Girl), Marin Ireland (The Divide, The Following) a Teresa Palmer (Mrtví a neklidní).

Seriál Luke Cage

Seriál Luke Cage by měl následovat po seriálu A.K.A. Jessica Jones, ale to ještě nebylo oficiálně potvrzeno. Každopádně však bylo potvrzeno, že se Luka Cage nejenom dočkáme v jeho vlastním seriálu, ale také už v A.K.A. Jessica Jones. Zde by se Luke měl objevit v šesti nebo sedmi epizodách. Luke Cage je dalším newyorským superhrdinou, který má nadlidskou sílu a velmi odolnou kůži. Ve městě bojuje se zločinem, avšak dělá to pro peníze.

(Herec Mike Colter na Summer TCA Tour z roku 2011. Foto: IMDb.com)

Luka Cage si zahraje americký herec Mike Colter, který se v poslední době objevil ve filmu Muži v černém 3 či v seriálech The Following a Halo: Nightfall. Mikovým konkurentem v získání role Luka Cage byl herec Lance Gross, který však nakonec neuspěl.

Diskuze /5

Winnie 2.0

No tak tohle už jsou ale poměrně staré zprávy.

A byl už oznámen ještě další herec, David Tennat (Doctor Who) a bude hrát jednu z hlavních rolí.

#2 Xavik
2.2.2015 | 20:19:42
Xavik

#1 Winnie 2.0: A o tom jsme snad nepsali?

admin
2.2.2015 | 20:37:16
Fifipek

Tak do té role bych si vybral Jessicu de Gouw, Kristen Rytter mi byla vždy nesympatická…a pro roli Supergirl jsem chtěl Claire Holt :/

2.2.2015 | 21:28:05
Milix..

Hmm Jessica de Gouw by byla podle mě lepší, ale co už.

2.2.2015 | 22:34:46
steeleerss

https://www.youtube.com/watch?… Nová kratičká upoutávka.

3.2.2015 | 18:24:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama