Daredevil
95/100 - 626×

Daredevil(Marvel's Daredevil)

Matt Murdock byl jako malý chlapec oslepen, ale s jeho mimořádnými smysly bojuje proti nespravedlnosti ve dne jako právník a v noci jako superhrdina Daredevil v newyorském Hell's Kitchen.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 55 minut


Seriál Daredevil na Netflixu

Seriál Daredevil na Netflixu

Letošní rok 2015 plánuje stanice Netflix vysílat komiksový seriál Daredevil, který by měl zapadnout do filmového světa Marvel Cinematic Universe. Na co se můžeme těšit?


8 0

Hlavní showrunnerem seriálu bude Steven S. DeKnight, který stojí za takovými projekty jako Spartacus, Buffy the Vampire Slayer či Angel. Steven nahradil původního showrunnera Drew Goddarda, který sice u seriálu zůstává, ale nebude stát v čele tvůrců. První série seriálu Daredevil bude mít 13 epizod a všechny díly by měly být vypuštěny někdy v květnu roku 2015.

A nyní k samotným tvářím seriálu Daredevil. Hlavní role se ujme známý britský herec Charlie Cox (Stardust, Boardwalk Empire), který ztvární Matta Murdocka, slepého právníka, který po nocích bojuje proti zločinu. Hlavní ženské role se ujme herečka Deborah Ann Woll (True Blood), která si zahraje Karen Page. Karen je tajemná postava, která ve svém životě narazí na Matta Murdocka. Jedná se o postavu, se kterou bude mít Matt milostný poměr.


Dále nás děj seznámí se zdravotní sestrou Claire Temple, kterou si zahraje americká herečka Rosario Dawson (Percy Jackson: Zloděj blesku, oba dva Sin City). Její postava je popisována jako velmi podstatná, protože změní Mattův boj proti nespravedlnosti. Mezi další hlavní postavy bude patřit Foggy Nelson (herec Elden Henson), jenž je Mattův blízký přítel a zároveň kolega právník.

Hlavní zápornou postavu si zahraje Vincent D'Onofrio (Muži v černém, Law & Order: Criminal Intent), jenž ztvární Kingpina. Kingpin, vlastním jménem Wilson Fisk, je mocný podnikatel, který se dostane do konfliktu s Daredevilem. Při Kingpinovi budou stát postavy jako Vanessa Marianna (herečka Ayelet Zurer), o kterou bude mít Kingpin zájem, Wesley (herec Toby Leonard Moore), který je jeho pravou rukou, a Leland Owlsley (herec Bob Gunton).

Mezi vedlejšími postavami se objeví Hachiro (herec Peter Shinkoda), Stick (herec Scott Glenn), jenž je záhadný mistr bojového umění, který se stane Daredevilovým učitelem, a novinář Ben Urich (herec Vondie Curtis Hall).

Diskuze /3

deadpool

no tesim se :3 ale ne tolik jako na ironfista :D

3.1.2015 | 9:55:08
pozitkar

No … Marveláky mám rád, ale snad to bude menší blbina než film s Benem Flekem :-)

3.1.2015 | 10:55:20
Kafka Tamura

Bez Affleca to nebude ono.

4.1.2015 | 15:59:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama