Zdroj: Syfy
České titulky k devátému dílu jsou hotové! Užijeme si trochu šermu, trochu emocí a trochu nečekaných zvratů. O překlad se postaral @ScaryX, korekce @hermionablack. Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, váš názor nás zajímá.
Zdroj: Syfy
Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?
Stanice Syfy si pro letošní letní sezónu připravila dva nové vesmírné přírůstky, jen každý z trochu jiných vajec. Jak dopadl start Dark Matter a Killjoys?
Tady máte hned pět důvodu. Ale je toho mnohem víc, na co se těšit při startu tohoto nového space opera seriálu.

USA | 2015 | Ukončeno
3 sezóny
| Syfy
| 44 minut
Probudili se na vesmírné lodi plující kdovíkam, ale nepamatují si, jak se tam dostali a co jsou zač. Během nebezpečné plavby, která je může stát život, odhalují pravdu o svém původu a blíží se vstříc nepříjemné budoucnost a prozření.
Obsazení:Melissa O'Neil (Dvojka), Anthony Lemke (Trojka), Jodelle Ferland (Pětka), Roger Cross (Šestka), Zoie Palmer (Android), Alex Mallari Jr. (Čtyřka), Torri Higginson (Delaney Truffault), Ellen Wong (Misaki Han-Shireikan), Andrew Moodie (Teku Fonsei), Wil Wheaton (Alexander Rook), David Hewlett (Talbor Calchek), Melanie Liburd (Nyx Harper), Shaun Sipos (Devon Taltherd)
(více)
Diskuze /7
Wensdy121
moc děkuji za titulky ;)
Hybli
Díky za titulky, jako vždy parádní práce :)
SheriffWhite čestný člen redakce
Sice je to mimo titulky, ale teď dávaj StarGate, první díl 10. řady a mladou Adriu (vůdkyni Ori) hraje Pětka, já věděl, že už jsem jí někde viděl :-D
#4 ScaryXScaryX čestný člen redakce
#3 SheriffWhite: Někdo mi říkal, že kromě SGA se objevila i v SG, ale už jsem byl línej to hledat :-) Jj na Syfy a Kanadě ty herce celkem slušně recyklujou…
#5 SheriffWhiteSheriffWhite čestný člen redakce
#4 ScaryX: jojo, v SGA jsem ji tusim taky nekde videl, ale tady jako decko a xicht porad stejnej a porad stejne otravna :-D oni to recyklujou tim stylem, ze ty postavy jim napisou jako ty, co uz hrali predtim :-D
#6 ScaryXScaryX čestný člen redakce
#5 SheriffWhite: Tam hrála Harmony, toho královského fracka, tu si musí každej pamatovat :D Teď jsem mrknul na fotky a jako mladou Adriu bych ji asi nepoznal…
#7 SheriffWhiteSheriffWhite čestný člen redakce
#6 ScaryX: No jasne :-D Ale jo, urcite poznal, ten xicht je furt stejnej, otravna je taky porad stejne, akorat je ted… vyspelejsi a pouzitelnejsi, nez driv :-D :-D :-D