Zdroj: Syfy
České titulky k dvanáctému dílu jsou hotové! Posádka se opět dostane do závažných těžkostí. O překlad se postarali @ScaryX, @L0newolf a @hermionablack. Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, váš názor nás zajímá. A připravte se na finále!
Zdroj: Syfy
Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?
Stanice Syfy si pro letošní letní sezónu připravila dva nové vesmírné přírůstky, jen každý z trochu jiných vajec. Jak dopadl start Dark Matter a Killjoys?
Tady máte hned pět důvodu. Ale je toho mnohem víc, na co se těšit při startu tohoto nového space opera seriálu.

USA | 2015 | Ukončeno
3 sezóny
| Syfy
| 44 minut
Probudili se na vesmírné lodi plující kdovíkam, ale nepamatují si, jak se tam dostali a co jsou zač. Během nebezpečné plavby, která je může stát život, odhalují pravdu o svém původu a blíží se vstříc nepříjemné budoucnost a prozření.
Obsazení:Melissa O'Neil (Dvojka), Anthony Lemke (Trojka), Jodelle Ferland (Pětka), Roger Cross (Šestka), Zoie Palmer (Android), Alex Mallari Jr. (Čtyřka), Torri Higginson (Delaney Truffault), Ellen Wong (Misaki Han-Shireikan), Andrew Moodie (Teku Fonsei), Wil Wheaton (Alexander Rook), David Hewlett (Talbor Calchek), Melanie Liburd (Nyx Harper), Shaun Sipos (Devon Taltherd)
(více)
Diskuze /10
fananek
Ježišikrstepanenanebivelikem co je to za děs vždyť to je jako z blbého googlepřekladače.........................nejhorší title co jsem kdy měl..............
vlad123
? bylo to ok…asi chyba ne
VeronikaD
na začátku to bylo polo anglicko česky… a titulky jakože bychom mohli o měli opravdu veselo spolu Three: She got blown out the air lock. Držela čekání na smrt, a ona se
VeronikaD
a pak ok
ScaryX čestný člen redakce
JEŽIŠIKRISTE! Řekněte, že si ze mě děláte srandu, že to není pravda? Že jste si nestáhli titulky z jiného neověřeného zdroje (opensubtitles, BSplayer) a bez JAKÉHOKOLIV překontrolování je považovali za naše? Že ne?
dvl
Vďaka za titulky. Komu sa nepáčia môže si vyrobiť svoje. Sám som ich zopár prekladal a nie je to sradna.
zahumak
titulky boli uuuplne v poriadku,dakujem prekne za ne,aj za tie,na ktorych sa pracuje a vlastne za celu seriu a dufam,ze sa „uvidime“ pri dalsej. idiotov si nevsimajte a este raz diiik.
Amper
Titulky byly úplně vpoho. Díky za ně :)
Cody
Titulky v pohodě jako vždy. Vzývaní židovských zombie tedy nadbytečné:-)
Michelle84
židovských zombie :D :D :D :D si zabil :D