Zdroj: Syfy
Premiéra třetí série nás čeká 10. června a to rovnou dvě epizody. Konečně se tak dočkáme rozuzlení šokujícího závěru z finále druhé řady. Těšíte se?
Zatímco první série byla o hledání minulosti postav a pravdy kdo jim vymazal paměť (mimo jiné) a druhá o mžikovém pohonu a větším zapojování posádky Razy do dění ve vesmíru (mimo jiné), třetí řada bude hlavně o válce mezi korporacemi, rozporech s bývalým členem posádky Ryem Ishidou a jistém malém spiknutí, na kterém se předchozí dva roky potichu pracovalo (mimo jiné ;-) ).
Posádku Razy čekají další nelehké úkoly. Foto: Syfy
Odhaleny zatím byly názvy všech epizod, o kterých jako v případě předešlé řady opět rozhodovali fanoušci svých hlasováním v anketě a jedná se části dialogů, které vždy zazní v samotné epizodě.
Jak se na novou sérii těšíte vy? Naplní další dobrodružství vesmírných banditů vaše očekávání?
Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?
Stanice Syfy si pro letošní letní sezónu připravila dva nové vesmírné přírůstky, jen každý z trochu jiných vajec. Jak dopadl start Dark Matter a Killjoys?
Tady máte hned pět důvodu. Ale je toho mnohem víc, na co se těšit při startu tohoto nového space opera seriálu.

USA | 2015 | Ukončeno
3 sezóny
| Syfy
| 44 minut
Probudili se na vesmírné lodi plující kdovíkam, ale nepamatují si, jak se tam dostali a co jsou zač. Během nebezpečné plavby, která je může stát život, odhalují pravdu o svém původu a blíží se vstříc nepříjemné budoucnost a prozření.
Obsazení:Melissa O'Neil (Dvojka), Anthony Lemke (Trojka), Jodelle Ferland (Pětka), Roger Cross (Šestka), Zoie Palmer (Android), Alex Mallari Jr. (Čtyřka), Torri Higginson (Delaney Truffault), Ellen Wong (Misaki Han-Shireikan), Andrew Moodie (Teku Fonsei), Wil Wheaton (Alexander Rook), David Hewlett (Talbor Calchek), Melanie Liburd (Nyx Harper), Shaun Sipos (Devon Taltherd)
(více)
Diskuze /7
Marcus Flavius
super :-)
Tomiko
uz si toho moc nepamatam… udialo sa tam toho vela
#3 Kafka TamuraKafka Tamura
#2 Tomiko: Jo, ScaryX by se mohl nudit a udělat pro nás sklerotiky nějaký rekapitulační článek druhé řady.
#4 ScaryXScaryX čestný člen redakce
#3 Kafka Tamura: Pff, to bych nejspíš mohl. Jenže já jsem neskutečně línej :D
#5 Kafka TamuraKafka Tamura
#4 ScaryX: Jo tak to jo, tomu rozumím víc, než bych chtěl. :D
Kasom
NeNe, žádný dělání výcucu, všichni povinně se hezky podívejte na obě ser. znovu. Hm, jak tak koukám tak mám 2řadu ještě v mobilu heh :)
Cristie
Jasňačka. Osvěžím loňskou sérii a naladím se na temnou hmotu.