Dark Matter Šestka

Šestka

Šestka

Griffin Jones/Kal Varrick, výhružně vypadající kliďas.

Sezóny 3
2015 - 2017

Na povrchu je Šestka alias Drobek nenápadný rváč, impozantní jedinec ve skupině postrašujících osob. I přes společnost, kterou se obklopuje, je mužem čestnosti jen s malou dávkou trpělivostí na kraviny. Pod drsným zevnějškem se však ukrývá srdce ze zlata, 14 karátů, to nejměkčí. Překvapivě prostý, jeho klidná důvěra odporuje prudké inteligenci a filozofické povaze. Jeho oddanost k posádce je však zpochybněna, když všechny zaprodá Galaktickému úřadu.

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Sharp

Po shlédnutí poslední epizody už nevím co si o této postavě mám myslet, ale přesto podává vynikající herecký výkon. Je to tvrďák, který je někdy milý, což je poměrně příjemné.

redaktor
10.7.2017 | 17:17:18
ScaryX

Je to dobrák, co i to zlé myslí v dobrém. Po odchodu Jedničky se stává sám morálním kompasem posádky. Jeho úmysly jsou poměrně dost jasné a podle nich také jedná.

redaktor
11.6.2017 | 12:17:42
VereWolf

Jeho specializace je taktika a plánování. Viz polapení posádky Razi nebo když jeho klon poprvé zabili. Tuhle informaci se divák může dozvědět, když 6 čte svůj profil v první epizodě druhé řady.

9.7.2016 | 20:51:52

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu Dark Matter a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Komiks Dark Matter

Z papíru na obrazovku

Z papíru na obrazovku

Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?

Reklama

Pilotní recenze

Temná hmota vs. Nájemňáci

Temná hmota vs. Nájemňáci

Stanice Syfy si pro letošní letní sezónu připravila dva nové vesmírné přírůstky, jen každý z trochu jiných vajec. Jak dopadl start Dark Matter a Killjoys?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Proč se těšit na Dark Matter?

Proč se těšit na Dark Matter?

Tady máte hned pět důvodu. Ale je toho mnohem víc, na co se těšit při startu tohoto nového space opera seriálu.

#TeamRaza

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás