Dark Matter Co když se probudíte na vesmírné lodi a nevíte, kdo jste?

Co když se probudíte na vesmírné lodi a nevíte, kdo jste?

Co když se probudíte na vesmírné lodi a nevíte, kdo jste?

Ztráta paměti a hledání pravdy je ústředním tématem nového sci-fi seriálu Dark Matter, ve kterém se šestice lidí probudí na vesmírné lodi, a nemá nejmenší tušení, jak se tam ocitla. Podívejte se na první trailer.


13 0
18.4.2015

Hlavními hrdiny nového seriálu je sedm herců Zoie Palmer (Lost Girl), Roger Cross (The Strain), Marc Bendavid (Bitten), Anthony Lemke (Útok na Bílý dům), Melissa O'Neil (Bídníci), Joelle Ferland (Twilight sága) a Alex Mallari, Jr (Robocop). Šest z nich se ocitne na vesmírné lodi bez jakýchkoliv vzpomínek. Společně na nebezpečné cestě do neznáma odhalují nepříjemnou pravdu.

Seriál stvořili Joseph Mallozzi a Paul Mullie, kteří se proslavili hlavně prací na sérii Stargate SG-1, Stargate UniverseStargate Atlantis. Oba jsou zároveň autoři komiksu Dark Matter, který vycházel v roce 2012 pod vydavatelstvím Dark Horse Comics. Premiéra seriálu v USA je stanovena na pátek 12. června (u nás tedy o den později).

Thumbnail Play icon

Diskuze /12

geroge kalous

Hvezdna brana bez hvezdne brany? :)

#2 Amper #5 migthedragon #9 Micoslav
18.4.2015 | 20:45:52
Amper

#1 geroge kalous: Taky mi to tak přijde :D

18.4.2015 | 23:22:50
Lucifrid

Už ty články s upozorněním na nový seriály nepiš, kdy se na to mám jako dívat pak? :D

webmaster
19.4.2015 | 0:02:05
jasonpileek

Taťkové SG série se konečně zase ukáží. .:) Uvidíme co z toho bude, snad to bude stát za to a nepohnojí to, jako koncept SGU, ze kterého udělali vesmírný Beverly Hills 90210 a tim to zkrachovalo :)

#6 Toka
19.4.2015 | 0:34:16
migthedragon

#1 geroge kalous: Bohužel to má nejblíže ke hvězdné bráně universe, která byla z nich asi nejhorší. Minimálně mě dlouho nebavila. Na druhou stranu jsem za nějaké to vesmírné drama docela i rád. Poslední, které mě celkem bavilo byla Battlestar Galactica a od té doby bylo v tomhle směru nějak prázdno.

19.4.2015 | 10:43:50
Toka

#4 jasonpileek: Přirovnávat SGU k BH je teda hodně velká urážka. Pro někoho blbá soup opera, pro mě neskutečně budovaná atmosféra s nepřeberným potenciálem. Není seriál, u kterýho by mě tolik sralo, že ho zrušili.

19.4.2015 | 13:32:46
dvl

Ako SG pozitív sa neviem dočkať. Ale priznajme si že za úspešný štart celého sg seriálového sveta mohol výber hercov – najmä R.D.A. . Neviem čí sa tvorcom seriálu podarí nájsť vhodný mix hercov.

22.4.2015 | 18:05:19
mato1326

Vyzerá to zaujímavo, ale chýba tomu zatiaľ mytológia na pozadí. Ľudia od hviezdnej brány sú rozhodne väčší ťahák ako tie super efekty v traileri. Určite si pozriem prvých pár epizód, ale StarGate sa to asi nikdy nevyrovná.

28.4.2015 | 20:39:58
Micoslav

#1 geroge kalous: presne tak hviezdna brana bez hviezdnej …na konci universe isli spat do stazovych komor a tu sa zase prebudili ..aj ten koncept nuutra lode mi pripomina destiny :)

29.4.2015 | 1:15:26
Needle

Moc od toho nečekám. K SyFy (tehdy ještě sci-fi) jsem ztratil respekt po tom, co udělali s koncem Galacticy, další kapkou bylo zrušení SGU, která se zrovna začala pořádně rozjíždět a jejich ostatní tvorba je spíš Fy než Sy. Krom toho cílová skupina je u nich poměrně hodně nízko. Přesto je to po nekonečné době drama z vesmíru (možná), takže aspoň pár epizod zkusím. Že by se to stalo fenoménem jako SG je ale asi stejně pravděpodobné, jako že obnoví SGU.

30.4.2015 | 17:02:33
vlabra

Mi ten námět tak trochu připomíná web seriál Continuum https://www.youtube.com/…uumTheSeries (neplést s Continuum od ShowCase). No uvidíme, jestli to nebude jak někteří píší Hvězdná brána, bez toho nejdůležitějšího (hvězdné brány)

1.5.2015 | 14:43:24
thalk

Sry, podle všeho se to zatím tváří jako americká mutace japonské mangy… :D

19.5.2015 | 8:14:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu Dark Matter a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Reklama

Komiks Dark Matter

Z papíru na obrazovku

Z papíru na obrazovku

Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?

Pilotní recenze

Temná hmota vs. Nájemňáci

Temná hmota vs. Nájemňáci

Stanice Syfy si pro letošní letní sezónu připravila dva nové vesmírné přírůstky, jen každý z trochu jiných vajec. Jak dopadl start Dark Matter a Killjoys?

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Proč se těšit na Dark Matter?

Proč se těšit na Dark Matter?

Tady máte hned pět důvodu. Ale je toho mnohem víc, na co se těšit při startu tohoto nového space opera seriálu.

#TeamRaza

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás