Zdroj: Syfy
Dark Matter nám s novou řadou přinesla také novou úvodní sekvenci. Připomeňte si je nebo se podívejte jak vypadali některé fanouškovské náměty.
Seriál nemá plnohodnotnou úvodní znělku a tak se někteří rozhodli mu ji nadělit. Podívat se můžete na tento námět nebo také takovýto. Nebo vám snad v hlavě utkvěla závěrečná melodie? I tu si můžete pustit.
Zdroj: Syfy
Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?
Stanice Syfy si pro letošní letní sezónu připravila dva nové vesmírné přírůstky, jen každý z trochu jiných vajec. Jak dopadl start Dark Matter a Killjoys?
Tady máte hned pět důvodu. Ale je toho mnohem víc, na co se těšit při startu tohoto nového space opera seriálu.

USA | 2015 | Ukončeno
3 sezóny
| Syfy
| 44 minut
Probudili se na vesmírné lodi plující kdovíkam, ale nepamatují si, jak se tam dostali a co jsou zač. Během nebezpečné plavby, která je může stát život, odhalují pravdu o svém původu a blíží se vstříc nepříjemné budoucnost a prozření.
Obsazení:Melissa O'Neil (Dvojka), Anthony Lemke (Trojka), Jodelle Ferland (Pětka), Roger Cross (Šestka), Zoie Palmer (Android), Alex Mallari Jr. (Čtyřka), Torri Higginson (Delaney Truffault), Ellen Wong (Misaki Han-Shireikan), Andrew Moodie (Teku Fonsei), Wil Wheaton (Alexander Rook), David Hewlett (Talbor Calchek), Melanie Liburd (Nyx Harper), Shaun Sipos (Devon Taltherd)
(více)
Diskuze /5
Dope.Tonic
Si nemůžu pomoct, ale ta první se mi líbí víc. :)
#2 ScaryX #3 mrkvotechnaScaryX čestný člen redakce
#1 Dope.Tonic: Fanouškovská znělka nebo první série?
mrkvotechna
#1 Dope.Tonic: Je lepší, to samý u Killjoys, první skvělá, druhá divná…
#4 ScaryXScaryX čestný člen redakce
#3 mrkvotechna: Mně se tedy ta nová líbí víc :-)
Godrick
Musim rict, ze puvodni znelka z prvni serie byla mnohem lepsi. Na druhou stranu z tech fanouskovskych mi chybi takova ta klasika z Hvezdne brany, kdy tam byly predstaveny jmena postav v realu a ukazky z dane serie behem titulku. Clovek se tesil na to co bude a v jakym kontextu :)