Zdroj: Syfy
Na palubě lodi propukne panika. Posádka se obrátí proti sobě ve snaze odhalit možného sabotéra.
Fotografie z epizody naleznete v jejím profilu.
Zdroj: Syfy
Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?
Stanice Syfy si pro letošní letní sezónu připravila dva nové vesmírné přírůstky, jen každý z trochu jiných vajec. Jak dopadl start Dark Matter a Killjoys?
Tady máte hned pět důvodu. Ale je toho mnohem víc, na co se těšit při startu tohoto nového space opera seriálu.

USA | 2015 | Ukončeno
3 sezóny
| Syfy
| 44 minut
Probudili se na vesmírné lodi plující kdovíkam, ale nepamatují si, jak se tam dostali a co jsou zač. Během nebezpečné plavby, která je může stát život, odhalují pravdu o svém původu a blíží se vstříc nepříjemné budoucnost a prozření.
Obsazení:Melissa O'Neil (Dvojka), Anthony Lemke (Trojka), Jodelle Ferland (Pětka), Roger Cross (Šestka), Zoie Palmer (Android), Alex Mallari Jr. (Čtyřka), Torri Higginson (Delaney Truffault), Ellen Wong (Misaki Han-Shireikan), Andrew Moodie (Teku Fonsei), Wil Wheaton (Alexander Rook), David Hewlett (Talbor Calchek), Melanie Liburd (Nyx Harper), Shaun Sipos (Devon Taltherd)
(více)
Diskuze /13
Dope.Tonic
V textu máš dvakrát „se obrátí“ :) jinak díky za práci (titulky, články atd..) :)
#2 ScaryXScaryX čestný člen redakce
#1 Dope.Tonic: Ha, díky. A není zač ;-)
Tahle epizoda se zase zaměří na vztahy mezi jednotlivými postavami a bude to zdá se jiskřit. Tak jsem zvědav, kam se to posune :-)
Erichan
doufejme, že někam, protože zatím nic moc :-(
HellSpay
me to zatim bavi
dvl
Keďže DM bol ohlasovaný ako seriál ot tvorcov stargate, netrpezlivo som ho očakával. Keď hodnotím prvé dve časti, zatiaľ sa to sn SG nechytá. Neviem či je to hercami (na pôvodné obsadenie SG1 či SGA zatiaľ nemajú), rozpočtom alebo scenárom. Ak to pôjde týmto smerom, druhej série sa to nedočká.
#6 nikolaj999nikolaj999
#5 dvl: ehm jako fakt? No budiž, ale mě se zná že na SG má všechno, já od toho spíš očekával něco jako firefly, ale je fakt že zatím je to celkem chudý.
lightbrand2
Nízkorozpočtový flick :-) jako ani si nedali tu námahu s názvy pro postavy a epizody :-D
#8 ScaryXScaryX čestný člen redakce
#7 lightbrand2: Za tenhle postřeh získáváš bonusového bludišťáka! :D
Michelle84
mňa to veľmi zaujalo :) konečne po dlhom čase dobrá sci fi :)
pozitkar
Trochu moc realistický android, když potřebuje skafandr …
#11 Michelle84Michelle84
#10 pozitkar: v Prometheovi mal ten android napríklad tiež skafander ;)
Gappo
napadlo mě to samé … ale tak třeba jim nedělá dobře ten chlad :)
mavic
Tak tiež by som svoj android mobil nehodil do chladničky :) Ale inak tento seriál sa mi veľmi páči a vždy sa na neho teším a nechávam ho ako čerešničku na torte v sobotu. Sobotné sci-fi mám podľa kvality v poradí Killjoys – Defiance – Dark Matter (od najslabšieho po najlepšie). Ajkeď momentálne je top seriál Wayward pines.