Zdroj: Syfy
Posádka musí čelit pravdě a rozhodnout se, jak s ní naloží. Přijmou ji nebo začnou nanovo s čistým štítem?
Fotografie z epizody naleznete v jejím profilu.
Zdroj: Syfy
3 sezóny | Syfy | 44 minut
Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?
Stanice Syfy si pro letošní letní sezónu připravila dva nové vesmírné přírůstky, jen každý z trochu jiných vajec. Jak dopadl start Dark Matter a Killjoys?
Tady máte hned pět důvodu. Ale je toho mnohem víc, na co se těšit při startu tohoto nového space opera seriálu.

USA | 2015 | Ukončeno
3 sezóny
| Syfy
| 44 minut
Netflix
| Apple TV Plus
| Canal+
Probudili se na vesmírné lodi plující kdovíkam, ale nepamatují si, jak se tam dostali a co jsou zač. Během nebezpečné plavby, která je může stát život, odhalují pravdu o svém původu a blíží se vstříc nepříjemné budoucnost a prozření.
Obsazení:Melissa O'Neil (Dvojka), Anthony Lemke (Trojka), Jodelle Ferland (Pětka), Roger Cross (Šestka), Zoie Palmer (Android), Alex Mallari Jr. (Čtyřka), Torri Higginson (Delaney Truffault), Ellen Wong (Misaki Han-Shireikan), Andrew Moodie (Teku Fonsei), Wil Wheaton (Alexander Rook), David Hewlett (Talbor Calchek), Melanie Liburd (Nyx Harper), Shaun Sipos (Devon Taltherd)
(více)
Diskuze /9
lightbrand2
Ježiš ta androidka je tak strašně iritující :-D Jinak jsem čekal kdo první řekne: „Hej co ta mladá holka? Ta není v počítači?“
ScaryX čestný člen redakce
Taky mě to překvapilo, že Pětku ignorovali. Zrovna Androidku mám rád, ta tam s nimi ještě pěkně vymete :-)
pierres
Tu herecku, co hraje androida nesnasim od doby, co jsem ji videl v lost girl jako lesbu, proste kentus fialovy hnus… Za to petka je ta holcicka ze Silent Hill, ta je luxus :-D
#6 mazkalightbrand2
Ta hrala i v SGA :-) a mozna i v SG jako mlada ORI Adria
#6 mazkaz_uzu
náhodou v Lost girl bola dobrá :) len tu je hrozná :/
mazka
#3 pierres: taky androjdku z tama nesnáším (ne kvůli tomu, že byla lesba, ale její stále stejný výraz.. (proto ji vzali asi jako androjda :D )
#4 lightbrand2: jj v SGA si ji moc dobře pamatuju, v SG1 si nejsme vědoma, že by hrála. Podle csfd by tam měla hrát i torri higginson z SGA ;) a na režii se podílí Amanda Tapping
monikash překladatel
Konečně další seriál z vesmíru. Je zajímavé, že když zločinci vymažete paměť, stane se z něho klaďas. Ale kdo ví, jak to s těmi záznamy vůbec je. K 5ce, že by ona byla ta, co neztratila paměť?
Mordrull
Podle mě, tu holčinu č.5 unesli, s tou svojí minulostí že to jsou vrazi, zloději atp ..
Michelle84
Podľa mňa sú to na nich našité údaje. Pravda bude inde, bude to zamotanejšie než si myslíme ;) Inak tiež som čakala že sa spýtajú na tú malú a nič :D