Dark Universe
76/100 - 5×

Dark Universe

Po krachu původního projektu Dark Universe, z nějž do kin dorazil pouze snímek The Mummy, se studia Universal Pictures a Blumhouse Productions rozhodila pro novou strategii a klasické hororové příběhy nám představí coby nízkorozpočťáky. Prvním z nich je nový The Invisible Man s Elisabeth Moss v hlavní roli.

USA | 2017 | Vysílá se
žánr
Akční, Fantasy, Hororový
hrají
Russell Crowe (Henry Jekyll), Sofia Boutella (Ahmanet), Tom Cruise (Nick Morton), Annabelle Wallis (Jenny Halsey)

McKayův snímek Renfield vítá další posilu

McKayův snímek Renfield vítá další posilu

Několik hodin po potvrzení snového drákulovského angažmá Nicolase Cage se k obsazení Renfielda přidala další hvězda. Do zatím nespecifikované úlohy byla obsazena hvězda Shang-Chiho a držitelka Zlatého glóbu Awkwafina.

5 0
4.12.2021

Snímek Renfield se zaměří na Drákulova pobočníka, který se objevuje v knižní předloze od Brama Stokera i ve většině filmových zpracováních. Hlavní roli si zahraje ceněný herec Nicholas Hoult, který se nejvíce proslavil coby Beast v sáze X-Men, objevil se ale také ve filmech Clash of the Titans nebo Tolkien. Nedávno se k obsazení přidal i Nicolas Cage, který si zahraje hraběte Drákulu.

Hoult míří do další velké role. Foto: Legendary Entertainment, Warner Bros.


Ve filmu od režiséra Chrise McKaye (The Tomorrow War) se objeví i v poslední době hojně obsazovaná herečka " Awkwafina":ac­tor:5736. Ta debutovala v hereckém světě malou roličkou ve snímku Neighbors 2: Sorority Rising, hvězdou se pak stala díky romantické komedii Crazy Rich Asians. V posledních letech jde z role do role a objevila se tak ve filmech jako Ocean's 8, Jumanji: The Next Level nebo Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings. S Kelly Marie Tran pak ztvárnila jednu z hlavních dabérských rolí v animáku Raya and the Last Dragon.

Awkwafinu jsme letos viděli v marvelovce Shang-Chi. Foto: Marvel Studios, Walt Disney Pictures

Koho si Awkwafina v Renfieldovi zahraje není prozatím jisté, víme ale, že štáb by se měl už začátkem roku sejít a začít s natáčením. Premiéra nás čeká patrně v roce 2023.

Koho si podle vás Awkwafina ve filmu zahraje?

Diskuze /1

Felix Jaeger

…mozno bude hrat bordelmama v nejakom cinskom opiovom bordeli?

6.12.2021 | 20:58:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Neviditelný


Režie: Leigh Whannell
Scénář: Leigh Whannell
Hudba: Benjamin Wallfisch
Hrají: Oliver Jackson-Cohen (Adrian Griffin), Elisabeth Moss (Cecilia Kass), Storm Reid (Sydney Lanier), Aldis Hodge (James Lanier), Harriet Dyer (Emily Kass), Michael Dorman (Tom Griffin)
Stopáž: 125 min

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama