Dark Universe
75/100 - 8×

Dark Universe

Po krachu původního projektu Dark Universe, z nějž do kin dorazil pouze snímek The Mummy, se studia Universal Pictures a Blumhouse Productions rozhodila pro novou strategii a klasické hororové příběhy nám představí coby nízkorozpočťáky. Prvním z nich je nový The Invisible Man s Elisabeth Moss v hlavní roli.

USA | 2017 | Vysílá se
žánr
Akční, Fantasy, Hororový
hrají
Russell Crowe (Henry Jekyll), Sofia Boutella (Ahmanet), Tom Cruise (Nick Morton), Annabelle Wallis (Jenny Halsey)

V Renfieldovi uvidíme i hvězdu seriálu Ghosts

V Renfieldovi uvidíme i hvězdu seriálu Ghosts

Natáčení hororové komedie Renfield o Drákulovu pobočníkovi pokračuje. V jeho průběhu se k Nicolasi Cageovi a Nicholasi Houltovi nově přidává i herec a komik Brandon Scott Jones, který se proslavil díky seriálům The Good Place a Ghosts.

3 0
6.5.2022

Režisér Chris McKay, který dříve natočil snímky Lego Batman a The Tomorrow War, pilně pracuje na tvorbě snímku Renfield. V něm divákům představí Drákulova pobočníka v komické roli a pojme slavnou Stokerovu předlohu trochu jinak. Scénář mají na svědomí Robert Kirkman (Invincible) a Ryan Ridley (Rick and Morty), do hlavní role Renfielda pak byl obsazen Nicholas Hoult (The Great). V dalších rolích se objeví i Nicolas Cage (Pig) jako samotný Drákula, dále pak také herci Shohreh Aghdashloo (The Flight Attendant), Ben Schwartz (Sonic the Hedgehog 2), " Awkwafina":ac­tor:5736 (Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings) nebo Gissette Valentin (The Walking Dead: World Beyond).

Na natáčení se užije spousta legrace. Foto: Universal Pictures

K obsazení se nyní přidává i herec a komik Brandon Scott Jones. Ten se namísto slibně se rozvíjející tenisové kariéry nakonec vydal na uměleckou dráhu a nejprve vystupoval jako stand up komik. Coby herec debutoval v roce 2003 malou rolí v nekonečném seriálu All My Children, pořádně na sebe ale upozornil až v komedii Isn't It Romantic, kde se roku 2019 objevil po boku Rebel Wilson. Následovaly už větší role v seriálech The Good Place, Ghosts a The Other Two. Jeho role v Renfieldovi dosud nebyla odhalena, podle spekulací ale bude jedním z pacientů ústavu, ve kterém bude uvězněn i Renfield samotný.

Jones se asi nejvíce proslavil v seriálu The Good Place. Foto: NBC

Komediální snímek vycházející z díla Brama Stokera uvidíme v kinech 14. dubna 2023.

Zajdete na Renfielda do kina?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktuální film

Neviditelný


Režie: Leigh Whannell
Scénář: Leigh Whannell
Hudba: Benjamin Wallfisch
Hrají: Oliver Jackson-Cohen (Adrian Griffin), Elisabeth Moss (Cecilia Kass), Storm Reid (Sydney Lanier), Aldis Hodge (James Lanier), Harriet Dyer (Emily Kass), Michael Dorman (Tom Griffin)
Stopáž: 125 min

Reklama

Nejoblíbenější filmy

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama