České titulky k třetí epizodě jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody Mix Tape. Titulky pro vás přeložili @LadyAlex a @komcus. Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.
#3 selverin: Víme. Titulky jsou v podstatě hotové, jen ještě musí kolegyně projít a doplnit pár věcí v mé půlce překladu. Bohužel je neočekávaně mimo. Doufám, že mi je do rána pošle. :)
Info k titulkum od „kolegyne“ :D : byla jsem ted dva dny bez pocitace a rano vstavam do prace (delam 13 hodinovy smeny), takze se moc omlouvam, ale ted dam prednost spanku a titulky budou uz urcite zitra vecer. Vsem moc dekuju za pochopeni :-)
Ano, pridavam se k vysvetleni. Pracuju kratke – dlouhe tydny a zrovna v dobe, kdy vychazi DoS. Takze pak nemuzu prekladat, kvuli cemuz se pak protahuje dokonceni…
nemusíte vůbec nic vysvětlovat :-) já si toho vážím (a určitě i ostatní), že se s tím vůbec někdo párá a udělá to pro nás ty titulky :-) taky by jsme nemuseli mít nic a bylo by :-) já sice anglicky celkem umím, ale v těch filmech ti amíci někdy mluví tak rychle a ne vždycky všemu rozumím a mnohdy mi uteče pointa, tak dávám přednost originálu s titulkama… takže za sebe rozhodně moc děkuji za veškerou vaši práci :-)
V osmdesátých letech 20. století, když jsou zrovna letní prázdniny, se v Camp Stillwater probudí starověká pověra. To, co mělo být původně letní zábavou, se změní na temnou, nezapomenutelnou a děsivou událost.
Diskuze /11
komcus čestný člen redakce
Tentokrát budou trochu později, snad zítra. :)
Sandra27
Už dlouno.. :-(
selverin
dneska už je další díl… :-(
#4 komcuskomcus čestný člen redakce
#3 selverin: Víme. Titulky jsou v podstatě hotové, jen ještě musí kolegyně projít a doplnit pár věcí v mé půlce překladu. Bohužel je neočekávaně mimo. Doufám, že mi je do rána pošle. :)
#5 selverinselverin
#4 komcus: to je fakt, je léto, čas dovolených a tak… prostě se nemohu dočkat :-) tak snad zítra.. :-) juhůůůůůů :-D
selverin
tedy večer :-)
LadyAlex čestný člen redakce
Info k titulkum od „kolegyne“ :D : byla jsem ted dva dny bez pocitace a rano vstavam do prace (delam 13 hodinovy smeny), takze se moc omlouvam, ale ted dam prednost spanku a titulky budou uz urcite zitra vecer. Vsem moc dekuju za pochopeni :-)
luciakanky
hlavné je, že niekto tie titulky vôbec robí :D ja som to nevydržala a pozrela som si to s anglickými titulkami a celkom som to pochopila :D
komcus čestný člen redakce
Jde samozřejmě jen o mimořádné opoždění. Další díl by mohl být opět do soboty. :)
LadyAlex čestný člen redakce
Ano, pridavam se k vysvetleni. Pracuju kratke – dlouhe tydny a zrovna v dobe, kdy vychazi DoS. Takze pak nemuzu prekladat, kvuli cemuz se pak protahuje dokonceni…
selverin
nemusíte vůbec nic vysvětlovat :-) já si toho vážím (a určitě i ostatní), že se s tím vůbec někdo párá a udělá to pro nás ty titulky :-) taky by jsme nemuseli mít nic a bylo by :-) já sice anglicky celkem umím, ale v těch filmech ti amíci někdy mluví tak rychle a ne vždycky všemu rozumím a mnohdy mi uteče pointa, tak dávám přednost originálu s titulkama… takže za sebe rozhodně moc děkuji za veškerou vaši práci :-)