Dead Set
74/100 - 25×

Dead Set

Jediní lidé, kteří mají šanci přežít útok zombie, jsou zavření ve vile při natáčení televizní show Big Brother. Celá Británie je v ohrožení a mnoho lidí umírá. Jen hrstce šťastlivců z produkce reality show se podaří přežít a dostat se do zdánlivého bezpečí vily.

VB | 2008 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Channel 4 | 30 minut
žánr
Drama, Hororový, Thriller

S01E05: A Way Out

S01E05: A Way Out

Riq a Kelly se znovu sejdou.

cz sk
31.10.2008
30 minut

Patrick je nucen být svázán, když chce opustit dům a nechat ostatní v nebezpečí. Patrick se snaží dostat Joplina na stranu, když spolubydlící rozhodnou, co s ním dělat. Joplin spojí Patricka a vezme Kellyho za rukojmí a opustí dům s ní a Joplinem. Riq skončí výstřelem a zabitím v šafránu. Joplin otevírá brány a zombie z něj dělají komplex velkého bratra. Patrick je zabit, když se snaží uniknout. Poté, co se pokusil najít Pippu, je prostor uvězněn v kontrolní místnosti Velkého bratra, ale je pokousán zombie. Zombie se dostanou do domu a Kelly se podaří dostat do deníku. Kelly se rozhodne pokusit se dostat do vesmíru, ale selže.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama