Death in Paradise (Smrt v ráji)
91/100 - 9×

Death in Paradise(Smrt v ráji)

Na karibském ostrově St. Marii to vypadá jako v ráji, idylku ale naruší vražda britského policisty. Vyšetřit případ mrtvého obyvatele Velké Británie proto přijíždí britská policie a na ostrově se s velitelem Richardem Poolem usadí.

VB | 2011 | Pauza
vysílání
14 sezón | BBC One | 59 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi

Ben Miller se u příležitosti 10letého výročí seriálu vrací jako detektiv inspektor Poole

Ben Miller se u příležitosti 10letého výročí seriálu vrací jako detektiv inspektor Poole

Dřívější hlavní postava seriálu, detektiv inspektor Richard Poole, se po opravdu dlouhé době vrátil do seriálu, z čehož byli diváci doslova nadšení.

0 0
10.2.2021

K desetiletému výročí seriálu vydala stanice BBC One dvojdíl (šestá a sedmá epizoda), ve kterém se Camille Bordey vrací na ostrov, aby navštívila svou matku. Když se v jeden okamžik vydává na pláž, aby zavzpomínala na staré časy, kamera se otáčí a detektiv inspektor Poole náhle sedí vedle ní.

Brzy ovšem zjistíme, že Richard se nevrátil z mrtvých, jedná se jen o výplod její fantazie. Je tu, aby s ní sdílel pár moudrých slov a rad, po krátké chvíli se představa vytrácí a Richard mizí. Fanoušci tento krátký comeback hodnotili jako nejlepší epizodu posledních 10 let.

(Foto: BBC One)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama