Death in Paradise (Smrt v ráji)
91/100 - 9×

Death in Paradise(Smrt v ráji)

Na karibském ostrově St. Marii to vypadá jako v ráji, idylku ale naruší vražda britského policisty. Vyšetřit případ mrtvého obyvatele Velké Británie proto přijíždí britská policie a na ostrově se s velitelem Richardem Poolem usadí.

VB | 2011 | Pauza
vysílání
14 sezón | BBC One | 59 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi

Ralf Little se vyjádřil ke svému pokračování v Death in Paradise

Ralf Little se vyjádřil ke svému pokračování v Death in Paradise

Už od konce desáté řady, kdy to vypadalo, že se Neville konečně vyjádří ohledně svých citů k Florence, fanoušci napjatě čekají, jak to bude s jeho pokračováním v show.

0 0
16.3.2021

Představitel detektiva Nevillea Parkera se vyjádřil ohledně svého působení v seriálu. Potvrdil, že v seriálu zůstane jako Neville ještě minimálně jedenáctou sezónu. Seriál si velice oblíbil a jako Neville se cítí velice dobře, zároveň poukázal na to, že jako detektiv inspektor je na tom ze všech předešlých zatím nejlépe, protože nemá žádné rodinné závazky, které by ho nutily skončit. Sám pro sebe prý nemá stanoven žádné datum konce.

Ne tak úplně jednoznačné je pokračování Florence v seriálu, sama herečka se k tomu zatím moc vyjadřovat nechce, a to s odůvodněním, že je to tajné a že ona sama uvidí, co čas přinese.

Ralf Little v několika rozhovorech také naznačil, že by velmi stál o to, aby se do Death in Paradise vrátil jeho velký vzor a přítel Danny John-Jules (Dwayne). Fanoušci by takový návrat samozřejmě s nadšením přijali, ovšem i toto zatím zůstává spíše ve fázi přání a úvah a návrat Dwayna potvrzen není.

Sám Danny John-Jules toto komentoval s tím, že se uvidí. Původně odešel ze seriálu hlavně z důvodu, aby se mohl dál věnovat natáčení Červeného trpaslíka a také proto, že jako Dwayne chtěl skončit v té nejlepší formě, tedy ještě na vrcholu.

Foto: BBC One

Diskuze /1

masko

Death in Paradise S10E00 Christmas Special

28.12.2021 | 8:03:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama