Death in Paradise (Smrt v ráji)
91/100 - 9×

Death in Paradise(Smrt v ráji)

Na karibském ostrově St. Marii to vypadá jako v ráji, idylku ale naruší vražda britského policisty. Vyšetřit případ mrtvého obyvatele Velké Británie proto přijíždí britská policie a na ostrově se s velitelem Richardem Poolem usadí.

VB | 2011 | Pauza
vysílání
14 sezón | BBC One | 59 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi

Seriál Death in Paradise se dočká jedenácté a dvanácté řady

Seriál Death in Paradise se dočká jedenácté a dvanácté řady

Populární britská kriminálka odehrávající se na fiktivním tropickém ostrově se dočká dalších dvou sérií. Pokračování bychom se mohli dočkat už příští rok v lednu.

0 0
19.2.2021

Desátá řada byla pro seriál snad nejúspěšnější sérií vůbec. K oslavě takového výročí si tvůrci nachystali hned několik překvapení, dvojdíl, návraty velkých hvězd a oblíbených postav. Výkonný producent Tim Key se tak netají optimismem, dle jeho vyjádření by seriál mohl pokračovat donekonečna a pořád by bylo dost nápadů, aby to diváky nepřestalo bavit. Co tedy víme o dalším vývoji v Death in Paradise?

Jedenáctá řada by měla odstartovat, jak už jsou fanoušci seriálu zvyklí, na začátku ledna 2022 a, pokud to dovolí současný pandemický stav, s natáčením by se mohlo začít už na jaře 2021. Seriálu byla zároveň rovnou přislíbena i dvanáctá řada.

V jedenácté řadě určitě můžeme počítat se současným detektivem inspektorem Nevillem Parkerem a také u detektiva seržanta Florence Cassell se zdá, že po jejím velkém návratu v desáté sérii s námi na St. Marii ještě zůstane. Naopak moc dobře to nevypadá s JP Hooperem, jeho další pokračování v seriálu je zatím zahaleno tajemstvím, neví se totiž, zda příjme pracovní nabídku, která mu byla v desáté sérii učiněna a St. Marii opustí. I sami tvůrci toto téma zatím nechávají nezodpovězené.

Jste rádi, že seriál budeme vídat minimálně další dva roky?

Foto: BBC One

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama