The Defenders
84/100 - 130×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

S01E08: The Defenders

S01E08: The Defenders

Danny má další příležitost ke zničení Ruky. Luke, Jessica a Matt se pouští do sebevražedné mise. Colleen má šanci zbavit se své minulosti.

cz sk
18.8.2017
58 minut

Základní info:

Režie: Farren Blackburn
Scénář: Lauren Schmidt Hissrich, Marco Ramirez
Hrají: Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Finn Jones (Danny Rand), Krysten Ritter (Jessica Jones), Elden Henson (Foggy Nelson), Deborah Ann Woll (Karen Page), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Simone Missick (Misty Knight), Rachael Taylor (Trish Walker), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Élodie Yung (Elektra Natchios), Ramón Rodríguez (Bakuto), Wai Ching Ho (Gao), Yutaka Takeuchi (Murakami), … 

Trailer k první sérii:

Foto: Netflix

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Labužník_Ananasů

Nice, najetej seroš.

3.2.2022 | 14:51:38
Anlariko_Osjok

Defenders ve mně vyvolali akorát tak potřebu podívat se znova na Daredevila a jen jsem si potvrdila, že je zdaleka ze všech nejlepší. Ani po Defenders nechci vidět ostatní seriály. Ještě možná Jessica Jones, ale jelikož se Devil from Hell's Kitchen vrátí už v říjnu, tak je nejlepší čas, kdy si jeho osudy zopakovat.

webmaster
26.9.2018 | 15:58:55
MaRRaSRoFl

Opravdu Defenders pro mě bomba.. :)

6.1.2018 | 22:13:38
Deathlock

zabijacka rychlost titulku,ste nejlepsi :-)

18.11.2017 | 12:01:02
Rider S.R.Q

Super show, spojení Defenderů stálo za to. :D

15.10.2017 | 16:42:10
czSkaPo

Musím zkouknout ostatní seroše nebo mi stačí DD, abych pochopil a co go ?

11.10.2017 | 1:37:17
onda95

Jeden z nejhorších seriálů vůbec, dokoukal jsem to jen proto, abych se ujistil, že to dopadne tak, jak mi bylo jasné už ze druhého dílu. Opravdu ostuda takový seriál dneska natočit a to ještě pod hlavičkou Marvelu, který má dle mého docela slušné filmy. Cage jsem dal dvě epizody, to jako fakt ne, Jonesovou jsem nejel už z principu. Daredevilla jsem neviděl vůbec, ale v Defenders byl jednoznačně společně se starou kungfu babkou nejlepší postava a Fista jsem nejel z důvodu odpornýho herce, promarněného námětu atp. Opravdu doporučuju všem, se celé této šílené kompilaci Marvelu a Netflixu vyhnout širokým obloukem.

7.10.2017 | 14:56:25
arthurcz

Nebyl to propadák.

30.9.2017 | 9:55:40
slayerrrr

Zklamání. Tohle má být epické završení na které jsme čekali roky? Daredevil měl vše. Skvělý casting, soundtrack a záporáky. Jessica se mohla pochlubit noir detektivním nádechem a skvělým Tennantem. Luke nudil svou roztříštěností a Iron Fist byl přiblblým originem pro děcka. Defenders jsou mixem výše zmíněného. Přičemž z Daredevila a Fista si bere to nejlepší. JJ a LC jsou jaksi do počtu. Defenders měli být televizním milníkem, ale díky stupidní, průhledné, šestákové zápletce se tak nestalo. Naštěstí to rychle utíká a Sigourney si svůj part náležitě užívá. Televizní odnoš Marvelu po skvělem startu upadla do stejně bezbřehého, milióny vynášejícího bahna, jako jejich filmový vesmír.

24.9.2017 | 14:58:41
tom99

Posledním dílem se tak trošku seriál pro mě vykoupil. Vše dostal sice očekávaný směr, ale finále bylo řemeslně dobře zvládnuto. Užil jsem si ho :-) Jinak seriál mě asi spíše zklamal svým slabším příběhem. Hrdinové se mi více líbí v samostatných seriálech :-)

webmaster, grafik
1.9.2017 | 23:20:35

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama