
Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce.
Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.
První krátký trailer na druhou řadu seriálu Daredevil jsme mohli vidět již tento podzim. Nový pohled na druhou řadu série o „ďáblovi z Hell's Kitchen“ přináší tvůrci nyní v zimních měsících. Na prvních oficiálních fotografiích se představují Daredevil, Punisher i Elektra.
Foto: Netflix
Zdroj: Entertainment Weekly
Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce.
Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
Nejste uživatel Edny? Registrujte se během pár vteřin.
Registrace Zapomenuté heslo
Diskuze /25
sem zvedavej kdy dostane tricko s lebkou :D
Sakra, mě ta jeho helma vadí :/ :/ Ovšem na scéně se svými červenými brýlemi…perfekt ! :)
DD trochu jiný oblek než ve finále 1 řady koukám :)
#4 Blackhand47XD#3 Horyo: Je stejný, jen má jiné nasvícení.
#6 HoryoSuper ! Už se fakt těším. :D
#4 Blackhand47XD: Pokud mě paměť neklame tak měl kolem očí a čelo rudé a ne černé :)
#7 Kafka Tamura#6 Horyo: http://www.edna.cz/…oblek-dabla/
#10 Horyoasi sem jedinej komu se ten oblek libi :D
Kdy to vychází?
#11 TheDarkKnight#7 Kafka Tamura: http://masterherald.com/…aredevil.jpg
#12 Kafka Tamura#9 Degas10: Přesný datum premiéry zatím není. Ale všech 13 epizod by měl Netflix pustit někdy v první polovině roku 20016, nejspíše v březnu nebo dubnu.
#15 garvon#10 Horyo: Tak jestli to srovnáváš s promomateriálem prošlehaným photoshopem na efekt, tak to tě pamět neklame. :)
Ale jinak masku jinou oproti závěru první řady OČIvidně má. Řešit zbarvení z toho co vidíme nemá ale cenu řešit… jak už bylo řečeno, je to o osvětlení. Nemusí to mít ani kolem očí a na čele černé… z hodně tmavě rudé sytost, světlo udělají v jednom záběru černou, v jiném červenější. No a na té promo fotce mu udělal helmu snad k příležitosti i Ironman, jak se pěkně blejskne :)
druhá fotka je jak vystřižená z komiksu Punishera 1.....nemůžu se dočkat
#19 Kafka Tamurachbí mi tam ty dvě DD na jeho hrudi a lebka na Frankovi hrudi
#11 TheDarkKnight: hmm tak to si pockame :)
Helma nehelma, oblek neoblek. Bez obleku mi neustále připomínal během boje Nea z prvního Matrixu =)
Bože ten oblek je tak luxusní :O A ty růžky jsou super, to jsem ani nečekal, že by je tam dali ještě před tim než vyšel. Opravdu vypadá skvěle :) A ta 2. fotka je opravdu jak vystřižená z komixu :D
Upřímně se mi více líbil to jeho amatérské přestrojení v první sérii.
#13 Ratemus: I s tím hasákem v ruce?
#20 Ratemus#19 Kafka Tamura: ne to ne…to už v komiksu nebylo :-D…doufám že je to opravdu ta scéna z komiksu
#21 Elhonzo#20 Ratemus: Pokud myslíš to co bylo v Punisher Vol 4 #3 (u nás vydáno v Punisher 1 nebo UKK #15), tak to vypadá velmi pravděpodobně. I když chybí třeba přilepená pistole v DDho ruce tak to bude asi nejblíž co se k tomu ve filmovém/televizním provedení dostaneme.
myslim že k pistoli se Frank dostane, tohle je nejspíš před tím než mu jí dá do ruky…doufám jen že ve druhé řadě uvidíme lebku a DD na těch postavách
Daredevil vypadá trochu jako kašpar. Ten jeho street outfit v první sérii vypadal dobře. Nejsem žádný velký fanouška superhrdinů a tady přesně vidím proč – vypadají jak strážci vesmíru a společně s tím seriálem se mi pak vybaví i pocit trapnosti a gumové nedodělanosti.
inak to ze si zakryl helmou radary na hlave mi príde troška kontraproduktívne vzhladom k jeho svhopnostiam
Taky mi ten jeho civil z první řady byl příjemnější, ach jo.