The Defenders
84/100 - 130×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Ani Daredevil si podle nejnovější statistik nevede na Netflixu příliš dobře

Ani Daredevil si podle nejnovější statistik nevede na Netflixu příliš dobře

Během posledních několika týdnů se celý Defenders svět na Netflixu obrátil naruby. Je toto skutečně konec tohoto ambiciózního projektu? Je to možné, protože ani Daredevilovi se moc nedaří.

2 43
3.11.2018

Třetí řada Daredevila je na Netflixu už celé dva týdny., ale podle všeho zatím neslaví nijak velký úspěch, co se týče sledovanosti. Zahraniční portály totiž přišly s informací, že sledovanost seriálu Daredevil poklesla o 57 %.

Netflix sice nezveřejňuje žádná čísla týkající se sledovanosti, nicméně společnost Jumpshot, která se zabývá podobnými analýzami a která monitoruje Netflix už od roku 2016, přišla na tento pokles. Jejich čísla sice nemusí odpovídat skutečnosti, ale podobný výzkum dělali už u druhé řady, takže jim stačilo jen tato čísla porovnat. Výsledný rozdíl, který v tomto případě činí oněch 57 %, pak lze poznat.


(Dočká se Daredevil další série? Foto: Netflix)

Za hlavní důvod poklesu sledovanosti se udává fakt, že třetí řada seriálu Daredevil přišla dva a půl roku po vypuštění řady druhé. Prostě a jednoduše část fanoušků na tento seriál zapomněla. Dále se musí zmínit fakt, že druhá řada Daredevila je, co se týče sledovanosti, nejsledovanější MCU seriálem na Netflixu. Ke sledovanosti mu přidal i Punisher, a proto tuto druhou řadu nesledovali jen fanoušci Daredevila, ale i Punishera, kvůli čemuž sledovanost rapidně vzrostla.

Osud seriálu Daredevil je zatím stále ve hvězdách. Aktuálně se čeká na Netflix, který musí rozhodnout o tom, zda tento seriál bude či nebude pokračovat.

Zdroj článku: Screen Rant

Diskuze /23

Railbot

Příliš dlouhá prodleva mezi řadami, umím si představit, že kdo komiksovky nijak zvlášť nežere, tak prostě ztratí zájem a to ani na seriál nemusí zapomenout. Plus po zrušení Luka a Iron Fista to leckdo mohl zabalit celý, protože proč na to koukat, když to stejně ruší.

#2 WolverineCzE
3.11.2018 | 11:12:47
WolverineCzE

#1 Railbot: to zruši a budou to davat na disney stanici

#6 johnsmith182
3.11.2018 | 11:30:41
Hawkin

většina defenders seriálů je hrozná, zbytek je zoufalý. Žádná škoda.

3.11.2018 | 11:38:04
witcherrr

Tak DD a Punisher jsou opravdu kvalitní kousky s dílny Netflixu, ostatní.. meh nic moc, i když Luke Cage se polepšil, ostatní prostě „boring“ a týmovka „The Defenders“ byla snad nejhorší „roztahaná, nudná“.

Problém DD je ta prodleva, moc dlouhá, drtivá většina lidí snad i zapomene o čem seriál vůbec je. Ještě mi trošku vadilo že 3 série mi přijde že je více o Kingpinovi, dostal strašně hodně prostoru dle mého. Je výborně zahraný, ale..

Snad vyjde další řada dřív a hlavně na netflixu, pokud by to převzalo disney, bude z toho +13 rating, což by byl zabiják pro defendery.

3.11.2018 | 12:34:10
Railbot

Druhý Cage i Iron Fist byly dost solidní. Nebe a dudy oproti první sérii. Tyhle hejty „hrozný, zoufalý“ neberu, jsou to bláboly. Už jen kvůli špičkovým hereckým výkonů. Punisher, Ward, Fisk … vše suprově zahráno.

#7 johnsmith182
3.11.2018 | 12:40:55
johnsmith182

#2 WolverineCzE: na disney kanál bych nespoléhal, je to úplně jiná platforma než Netflix a tyto seriály se tam moc nehodí

#13 WolverineCzE
3.11.2018 | 13:35:54
johnsmith182

#5 Railbot: Mně se teda víc líbily první série, druhý série měly nudný příběh

3.11.2018 | 13:37:30
AlekYn

Jestli DD zruší tak doufám, že se přesune na Disney a bude pokračovat… protože sorry tohle je nejlepší seriál co kdy byl… všechny postavy mají neskutečně prokreslenej charakter a mají skvělý motivace a tim pádem všechny postavy jsou zajímavý, mají nějaká tajemství třetí řada to jenom dokázala to byla přehlídka nejlepších hereckých výkonu co jsem kdy v seriálu viděl… a řekl bych že DD je jedna z těch postav kterou bych si v podání Charlieho Coxe uměl představit i ve filmu to samé Wilson Fisk! Celkově třetí řada je neskutečný dělo, každej jeden díl mě neustále držel v napětí tak kdo to schytá teď btw. měl jsem pocit že přijít můžeme o kohokoliv z postav co známe a když pak přišel závěr s Nadeemem tak jsem zůstal jen z otevřenou pusou zírat… říkejte si co chcete tohle je most legendary serial ever!!

#9 Sirente #18 AdelaPflegerova
3.11.2018 | 13:44:24
Sirente

#8 AlekYn: Sám bych to líp neformuloval, souhlas ve všech bodech

3.11.2018 | 14:08:05
CoRnDuCK

Chyba v konci. Daredavil.

#11 Xavik
3.11.2018 | 15:03:29
Xavik

#10 CoRnDuCK: Díky, opraveno.

admin
3.11.2018 | 15:50:32
Mark C Jay

Já půjdu proti proudu a rovnou řeknu,že mým přáním je seriál ukončit.Oproti druhé řadě kvalitativně podle mě obrovský sešup dolů,žádná atmosféra,zlomený a neustále polemizující daredevil,furt jen mlácenej,celá řada bez kostýmu je prostě krok zpátky a to mi nikdo nevymluví,hlavní záporák sice super,ale vlastně daredevilem nakonec ani jednou neporažen,otravnej utrápeně se tvářící Kája Mařík Foggy,motající se všem pod nohy otravná afektovaná bývalá fetka Karen,bitky se záporákem cool,finále celkem slušný,ale celkově bych opravdu tentokrát superlativy šetřil.

3.11.2018 | 16:25:46
WolverineCzE

#6 johnsmith182: pravě pro Disney hodi a navic disney chce marvel serialy pro xoveri s filmy

3.11.2018 | 16:40:08
Nechana

Bylo to výborný a myslím že hlavní problém bude v tom že většina lidí ,stejně jako já, na to nekouká na Netflixu ale stáhned si někde celou epizodu. Pak ty čísla vůbec nemůžou odpovídat realitě.

#22 Fannator
3.11.2018 | 18:25:20
Billy the Kid

já myslím že tu je likvidace ze strany netflixu, a snadnější přesun na jinou stanici :)

3.11.2018 | 18:51:31
Ben111

No podle mne je to i tím, že prostě pouštěj vždycky všechny díly najednou. Ale jen doufám, že pokud to taky zruší, tak že alespoň DD se ujme někdo jiný…

3.11.2018 | 19:33:31
Anlariko_Osjok

Dělám co můžu! Koukám na to už po druhý :-D ale je fakt, že co jsem o tom mluvila s lidma, který první dvě řady sledovali, tak spousta z nich ani nevěděla, že se třetí chystá. Ale samozřejmě je největším problémem, že lidi tyhle věci pořád stahujou. Z čeho to má Netflix pak platit? Základní členství stojí cca 200kč/měsíc + český titulky se tam dají snadno nahrát. Na Edně je na to i návod. Btw. Netflix je od svého založení stále ve ztrátě, takže chápu, že si ty projekty pořádně rozmýšlí.

#21 Piere
webmaster
3.11.2018 | 23:12:58
AdelaPflegerova

#8 AlekYn: Souhlas!

4.11.2018 | 11:49:16
RasTik

:D Není se čemu divit. Zruší dva defenders seriály, které skončily takto otevřené. Lidé nechcou koukat na seriál když je celkem velká šance, že skončí otevřeně a nedostane od Netflixu další serii. Samozřejmě asi každému, co o tomto problému trošku přemýšlí je jasné, že Netflix by tyto seriály nikdy sám nezrušil. Za vším stojí Disney, jednoduše si řekl, no ale my by jsme tyhle seriály, které už mají vybudovanou reputaci, chtěli na naši novou streamovací službu. Už nějakou dobu mi přijde, že dělá Disney velice špatná rozhodnutí- od vyhození Jamese Gunna. Disney po získání Foxu nejspíš ohromila jejich velikost a já jen doufám a držím pěsti, že Gunn u DC udělá pár kvalitních filmů a aspoň trošku Disney(potažmo Marvel-ale o ničem z tohoto Marvel nerohodoval) ukáže že nejsou na trhu jediní a opravdu si nemůžou dělat co jen chcou.

4.11.2018 | 12:22:40
RasTik

:D Není se čemu divit. Zruší dva defenders seriály, které skončily takto otevřené. Lidé nechcou koukat na seriál když je celkem velká šance, že skončí otevřeně a nedostane od Netflixu další serii. Samozřejmě asi každému, co o tomto problému trošku přemýšlí je jasné, že Netflix by tyto seriály nikdy sám nezrušil. Za vším stojí Disney, jednoduše si řekl, no ale my by jsme tyhle seriály, které už mají vybudovanou reputaci, chtěli na naši novou streamovací službu. Už nějakou dobu mi přijde, že dělá Disney velice špatná rozhodnutí- od vyhození Jamese Gunna. Disney po získání Foxu nejspíš ohromila jejich velikost a já jen doufám a držím pěsti, že Gunn u DC udělá pár kvalitních filmů a aspoň trošku Disney(potažmo Marvel-ale o ničem z tohoto Marvel nerohodoval) ukáže že nejsou na trhu jediní a opravdu si nemůžou dělat co jen chcou.

4.11.2018 | 12:22:40
Piere

#17 Anlariko_Osjok: tak Netflixu samozřejmě ta ztráta nijak extra nevadí. ačkoliv je ztráta ošklivý slovíčko, tak ten důvod vzniku je jednoznačnej a počítalo se s tím. Rozmýšlí si hlavně projekty, protože jak Disney, tak WB hodlají spouštět vlastní platformy na streamování. Obě společnosti čekají, až se jim vrátí většina práv, který pronajaly Netflixu a budou mít obsah, který mohou nabízet. Netflixu tak najednou zanikne spoustu obsahu a proto začal tvořit vlastní seriály a filmy, případně odkupuje rovnou hotové filmy, aby ten výpadek mohl nahradit…

4.11.2018 | 13:10:37
Fannator

#14 Nechana: Odpovídají realitě toho kdo za ty seriály platí. Tím že ten seriál kradeš hold nepřezpíváš tomu, aby seriál pokračoval :-)

4.11.2018 | 13:49:45
Quinzel

Kromě DD a Punisher ty seriály stejně nestály za nic, JJ jsem ani nedokoukal, na LC jsem se nekoukal vůbec a Iron Fist měl celkem okay akorát první sérii, druhá nestála absolutně za nic. DD se většinou dost táhne s nudným příběhem a na konci dílů není žádná zápletka, nebo navnadění na další díl, takže to spousty lidí odradí hned na začátku.

4.11.2018 | 20:46:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama