The Defenders Charlie Cox se objevil na natáčení třetího Spider-Mana

Charlie Cox se objevil na natáčení třetího Spider-Mana

Charlie Cox se objevil na natáčení třetího Spider-Mana

Aktuálně se připravuje hned několik projektů z vesmíru MCU, přičemž ten nejočekávanější, třetí Spider-Man, se rovnou natáčí. A podle všeho se na natáčení objevil představitel netflixovského Daredevila.

30 0
16.1.2021

prosinci se na internetu objevily další spekulace o tom, že by se měl ve třetím díle Spider-Mana objevil herec Charlie Cox. Informace to byla nepotvrzená, protože oficiální zdroje a stránky stále mlčí, když přijde řeč na toto téma, nicméně nedávno se situace opět vyvinula, a to ve prospěch Daredevila.

Nedávné zprávy totiž hlásí, že se herec Charlie Cox skutečně objevil na natáčení Spider-Mana, přičemž své scény už dotočil. Ano, čtete správně, herec byl skutečně přítomen na natáčení, kde by se podle mnohých měl opět objevit jako Matt Murdock.


(Opravdu se můžeme těšit na Daredevilův návrat? Foto: Netflix, Marvel; Zdroj: Murphy's Multi­verse)

Stále je nutné brát tyto zprávy s rezervou, protože nejsou oficiální, nicméně když se už šušká něco o tom, že herec byl na natáčení, a dokonce s ním i skončil, tak na tom musí být alespoň špetka pravdy. Stále však existuje možnost, že si Charlie Cox zahraje ve Spider-Manovi nějakou jinou postavu, nicméně to by snad tvůrci divákům neudělali.

Jak se k celé situaci stavíte vy? Myslíte si, že se Daredevila, nebo alespoň Matta Murdocka, dočkáme ve třetím Spider-Manovi, který díky svému obsazení představuje jeden z nejočekávanějších snímků současnosti?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /10

Ananas

Ja nechápem prečo nemôžu proste spraviť 4.sériu, veľa ľudí to chce, myslím že by to prilákalo aj ľudí na Disney+, herci to chcú tiež takže problém je asi len v Marvelu… To isté aj Punisher

16.1.2021 | 12:25:37
Ratemus

Nemohou to udělat proto, že disney zavádí disney +, svou vlastní službu kde bude vše přímo a zásadně spojené s mcu, proto zrušili všechny další marvel seriály… Daredevil bude v mcu s Avengers atd, tedy vše pojede odznovu byť někteří budou stejní herci… Jinak další drby ohledně Blada, kopíruji: Nějaké detaily k Bladeovi (film nená jak režiséra tak scénáristu, tak nevím kde se to vzalo):

  • Hlavní záporák bude Dracula, který se bude pokušet získat Darkhold, aby si díky němu podrobil svět a Blade mu v tomu bude chtít zabránit. Cestu k Darkholdu by udájně měla otevřít Wanda narušením Multiversa.
  • Klíčem k získání by měla být Elsa Bloodstone. Kterou Blade zachrání a pak se stane jejím ochráncem. Jejich vztah má být jádro filmu a má to hodně připomínat Leona s Renem a Portman.
  • Vedle Draculi budou ve filmu další záporáci a to Deacon Frost a Cullen Bloodstone (ještě se tam píše, že možná i Draculovi nevěsty a že to bude oddíl elitních vražedkyň).
  • Další vedlejší postavy mají být Jamal Afari (slepý lovec upír a Bladeův mentor), Marianne Afari (Bladeova nevlastní sestra a majitelka klubu), Gabriel Afari (syn Marianne), Safron Caulder (Bladeova bejvalka a policajtka) and Jim Landry (její parťák)
  • Na seznamu režisérů jsou: Barry Jenkins, Terence Nance, Rick Famuyiwa and Gina Prince-Bythewood
  • Casting nezačne bez režiséra, ale už jsou jisté pedstavy: Elsa Bloodstone (Anya Taylor-Joy, Elle Fanning and Samara Weaving – tady nejde prý o vyloženě favoritky, ale spíš představu jak bude Elsa vypadat), naopak pro Marianne chtějí prý vyloženě Reginu King a pro Jamala Morgana Freemana
  • U Draculi se prý bude rovnou hledat co možná největší hvězda a jména na seznamu jsou: Joaquin Phoenix, Javier Bardem, Michael Fassbender, Daniel Craig and Mark Strong a jsou i prý další.
  • A prý jsou uvnitř Marvelu diskuze, že Blade by mohl být malý R-kový film, který by nebyl tak moc integrovaný do širšího dění MCU.

A z více zdrojů přichází informace, že Charlie Cox skutečně nedávno dotočil svoje scény pro Spider-Mana 3 – jen se neví jestli bude jenom civilu nebo dojde i na alterego.

16.1.2021 | 12:40:38
-Skinner-

Podľa informácii sa objaví aj v seriály She-Hulk.

16.1.2021 | 12:50:06
Lex Luthor

Spidey bude potřebovat dobrého právníka po událostech v jeho posledním filmu Matt by byl skvělá volba

16.1.2021 | 13:03:09
Billy the Kid

čím dál lepší :)

16.1.2021 | 13:04:23
Ratemus

Parker žádného právníka nepotřebuje, to je jen strašně prekrmená fan teorie která vzala za své a nějak se zachytila coby plán. Jeho identita bude vyřešena jak v předloze, pomocí Doctora Strange a dalších spisermanů

16.1.2021 | 13:35:33
CZEMarkus

Jako právník by tam mohla být klidně i She-Hulk ale to by musel být nějaký soud :D

16.1.2021 | 15:51:41
davidovechkin

Myslím si, že by tento článek měl být spíše u Avengers. Když tohle je mrtvý seriál, který už nikde nebude. Ale budiž :D

#9 Xavik
16.1.2021 | 16:40:50
Xavik

#8 davidovechkin: Týká se to hlavně Daredevila. ;)

admin
17.1.2021 | 12:48:56
Knowho

YEEEEEEEEEEEE­EEEEEES :D

18.1.2021 | 9:51:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás