The Defenders
84/100 - 131×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Daredevil je opět v kurzu, dle Charlieho Coxe ho čeká velká budoucnost

Daredevil je opět v kurzu, dle Charlieho Coxe ho čeká velká budoucnost

Daredevil si v posledních letech získal ze strany diváků velké přízně, a tak není divu, že jakmile došlo k jeho kratičkému návratu, fanoušci po něm lační zase o něco více. A jejich přání by mohla být splněna.

21 0
10.2.2022

Netflix má ve své nabídce i nadále seriály ze světa Defenderů, nicméně ty nejsou už tolik sledované. Nedávno však došlo v případě Daredevila k prudkému nárůstu sledovanosti, a to konkrétně mezi 20.-26. prosincem. Důvod? Pochopitelně to souvisí s přítomností Matta Murdocka ve filmu Spider-Man: No Way Home. Když ho tu diváci viděli, někteří z nich si ho ihned chtěli připomenout, a to tím, že si na Netflixu pustili seriál Daredevil.

Tento nárůst je sice pozitivní, nicméně co to znamená pro samotného Daredevila? Na Netflixu se pokračování už nedočká, mohl by snad zamířit na Disney+ či do samotných kin? Jaké plány s ním tvůrci mají, to sice nevíme, ale dle herce Charlieho Coxe, představitele Matta Murdocka, jsme ho neviděli naposledy.


(Daredevila bychom mohli vídat i v dalších letech. Foto: Netflix)

„V tuto chvíli očekávám, že se budu podílet na dalších projektech. Jinak by celá ta scéna ze Spider-Mana postrádala smysl. Moc toho nevím, vlastně toho vím málo, ale rozhodně vím to, že jsem nadšený z toho, že bych se další dekádu svého života mohl věnovat této postavě,“ prozradil Charlie Cox.

Herec má naprostou pravdu, jeho návrat byl sice skvělý, ale musel znamenat něco víc. Tvůrci by totiž určitě nechtěli vracet tuto všemi oblíbenou postavu jen kvůli jedné scéně, to nedává smysl. Určitě s ním mají nějaké plány, my jen nevíme, jaké to jsou.

Zdroje článku: Winter is Coming, Comic Book

Diskuze /4

Billy the Kid

beru cokoliv i kohokoliv, hlavně ať je to super jako od Netflixu :)

#2 Ananas
10.2.2022 | 14:30:33
Ananas

#1 Billy the Kid: Rko určite neočakávaj od Disney

#3 Billy the Kid
10.2.2022 | 15:35:23
Billy the Kid

#2 Ananas: snad překvapí… i sami sebe :)

10.2.2022 | 15:43:12
Ratemus

Disney chystá R produkce, bude to novinka úplná…musí nějak konkurovat Netflixu a HBO max…do této produkce se přesunou věci jako Ghost rider, Punisher, Deadpool, Wolverine atd…hádám že i Blade nebo Moon knight a DD

10.2.2022 | 20:56:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama